Veiling: Veiling 25 sessie 1
Boeken, strips en Lp's
252. Donald Duck 6 maart 1954 en Mickey Album 4 1952
Mickey Album 4 1952, drukkerij voor Nijverheid & Financie.
88. (Nederlands-Indie) een lot
Een lot met 3 boeken over Nederlands-Indie, waaronder deel 2 van H. Colijn - Neerlands Indie. Hierbij 'de Gouden Kroon', Gedenkboek van het 50-jarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina.
455. Bijbel met zilveren slot, Nederland 1884.
Bijbel met zilveren slot, Nederland 1884. Het nieuwe Testament.
30. (Kunst) Emilio Pucci - Fashion Story (2010).
Emilio Pucci - Fashion Story. Uitgeverij Taschen, 2010. Hardcover. Met vele afbeeldingen in kleur van het werk van Pucci. In de originele kartonnen bewaardoos/draagkoffer.
96. (Boeken) Een divers lot
Een divers lot boeken, onder andere over geschiedenis en kunst [Totaal: 8].
110. (Biologie) L. J. de Hoog - Het Kweeken van Druiven
L. J. de Hoog - Het Kweeken van Druiven. Volledige handleiding voor liefhebbers en kweekers (...) met 21 foto's en teekeningen. Amsterdam: Kosmos, z.j. [ca. 1930]. Hardcover, halflinnen. 91pp. 8vo (23x16 cm).
264. Suske en Wiske deel 76 t/m 100
Suske en Wiske deel 76 t/m 100. Deel 84 1e druk 4-kleurenreeks, 1968. Deel 78 1e druk 4-kleurenreeks, 1967. Deel 72 1e druk 4-kleurenreeks, 1967.
265. Suske en Wiske deel 301 t/m 343
Suske en Wiske deel 301 t/m 343. Veelal 1e druk.
273. De Blauwbloezen deel 1 t/m 42, 44, 45 en 47 t/m 51
De Blauwbloezen deel 1 t/m 42, 44-45 en 47 t/m 51.
277. Stripboeken Guust Flater, Olivier Blunder en familie Doorzon
Olivier Blunder deel 3, 5, 18 en 23. Doorzon deel 1 t/m 12, 14 t/m 26 en 28 t/m 31. Guust Flater 0 t/m 5, 7 t/m 15.
111. Boeken socialisme - Quack, Troelstra en Wibaut
Een lot diverse boeken over socialisme: Quack - De Socialisten (6 delen); de Gedenkschriften van P. J. Troelstra (5 banden) en twee andere [totaal 13].
124. (Atlassen) Historisch-Geographische Atlas (ca. 1870)
z.j. Historisch-Geographische Atlas der Algemeene en Vaderlandsche Geschiedenis. Gebonden in halflinnen met titelschildje op het voorplat. 's-Gravenhage: De Erven Thierry en Mensing, z.j. [ca. 1870]. Met de 40 gelithografeerde kaarten, compleet. Oblong, 37x28,5 cm. Schaars.
117. (Kinderboeken) Lot
Fabelen van de la Fontaine, Robinson Cruisoe, Conferentie der dieren, Lothar Meggendorfer pop up. Totaal 13x
558. (Curiosa) Ansichtkaarten
Een lot Grootegast /Grijpskerk 50x
567. (Kunst) Jan Wiegers
Schildersprent Davos Gesigneerd met stempel. Hierbij een andere
573. (Antiek) Tegels
Drie 4-pas tegeltableau's met 17e/18e eeuwse tegels. Afm 30x30 cm.
478. Een paar pallissander sculpturen in de vorm van biddende vrouwen. Indonesië, midden 20e eeuw
Een paar pallissander sculpturen in de vorm van biddende vrouwen. Indonesië, midden 20e eeuw
473. Gipsen beeld pierrot, eerste helft 20e eeuw
Gipsen beeld pierrot, eerste helft 20e eeuw
484. Divers lot zakmessen inclusief Browning USA, 20e eeuw
Divers lot zakmessen inclusief Browning USA, 20e eeuw
459. Serpentine figuur van Guanyin, China, tweede helft 20e eeuw
Serpentine figuur van Guanyin, China, tweede helft 20e eeuw
475. Divers lot houten dieren, 20e eeuw
Divers lot houten dieren, 20e eeuw
59. (Ephemera) Oorlogszakboekje
Het oorlogszakboekje van Eillert Stuut, geboren te Onstwedde op 17 december 1910. Stempel 2e Compagnie Geneeskundige Troepen voorin. Met originele identificatieplaatje van Stuut. Daarbij een mapje documenten uit de oorlog, tevens van Stuut en een uitgave over de Nationale Landstormdag te 's-Gravenhage op 27 september 1928
9725 CT Groningen