Veiling: Veiling 25 sessie 1
Boeken, strips en Lp's
108. (Boeken) Reclame spellen
Erdal Vliegspel Holland Indie per pelikaan Afm 57x42 cm, Douwe Egberts .Flip en Flap spel 74x44 cm en Ceta Bever/ Velpon kabouterspel Afm 40x28 cm.
568. (Curiosa) lot
Lot plated oud hollands bestek en lepeldoos
402. Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw
Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw
420. Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw
Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw
406. Mal voor marsepein varken, 19e eeuw
Mal voor marsepein varken, 19e eeuw
583. (Antiek) Delftse schotel
Groot formaat schotel met volle florale decoratie. Niet gemerkt. (Haarscheur) Dia 34 cm.
582. (Kunst) tekening
Fraaie kwaliteiet potlood tekening van een paradijsvogel. Inglijst achter passe-partout. Afm 35x27 cm.
585. (Nederlands Indie) Sculptuur
Staande Hannuman met polychrome decoratie. H 44 cm.
586. (Zilver) Vaasje
Gehamerd zilveren bekervaasje, Uitvoering van Kempen en Begeer Jaarletter 1938.12 cm
263. Stripboeken
Lot met circa drieënzestig stripboeken onder andere De Smurfen, Kid Colt, Laurel & Hardy, Agent 212, BIlly Turf, German en wij, Storm en FC Knudde.
522. Ketel en vuurtest
Messing ketel en aardewerken vuurtest, Nederland, 19e eeuw.
540. Comtoise klok met harpslinger, Frankrijk
Comtoise klok met harpslinger door P.H. Eyraud à Tence. Frankrijk, 19e eeuw
468. Goudsteen kan en Wedgwood Jasperware, Engeland, 19e en 20e eeuw
Goudsteen kan en Wedgwood Jasperware, Engeland, 19e en 20e eeuw
524. Ebbenhout. Groot Makonde beeld, tweede helft 20 eeuw. Tanzania Afrika.
412. Groot houten beeld met voorstelling van Garuda, Indonesïe, tweede helft 20e eeuw
Groot houten beeld met voorstelling van Garuda, Indonesïe, tweede helft 20e eeuw
516. Rokkostuum, 20e eeuw.
Rokkustuum bestaande uit: overjas, colbert, gilet en broek.
33. (Atlassen) een lot
Een lot van 3 atlassen: (1) De Bosatlas van de Geschiedenis van Nederland, in slip case (2) De Aarde vanuit de hemel en (3) The Times Atlas of the World.
12. (Architectuur) Prof. J.G. Wattjes - Constructie en Architectuur van Winkelpuien - 1926
Portfolio met 48 grootformaat foto's van winkelpuien, ontworpen door bekende architecten in de jaren 1920 Prof. J.G. Wattjes - Constructie en Architectuur van Winkelpuien. verzameling van ruim 50 goede voorbeelden van moderne winkelpuien in Nederland. Met beschrijving en meerdere details - Amsterdam, Uitgevers-Maatschappij Kosmos, 1926 - linnen portfolio, viii+24 pp. met inleiding en beschrjvingen (met illustraties) op losse katernen, 48 platen met foto's in koperdiepdruk - afm. 32,5x42,5cm.
458. Hout/metalen bijzettafel ca. 1920.
Hout/metalen bijzettafel ca. 1920.
49. (Literatuur) - Emile Zola's werken
Emile Zola - Emile Zola's Werken. Serie Rougon-Macquart. 14 delen (incomplete serie). Nijmegen en Arnhem: E & M Cohen, z.j. Uniform gebonden in rood linnen. Ca 300-400 pp. per deel. 8vo (20x14 cm).
440. Spiegel Coca Cola
Spiegel Coca Cola naar oud voorbeeld, tweede helft 20e eeuw.
55. (Kunst) een lot over kunst en geschiedenis
Een lot van 6 boeken over kunst en geschiedenis, waaronder Views on Europe: Europe and German painting in the Nineteenth Century. De titels zijn alle rijkelijk geillustreerd. [Totaal 6].
9725 CT Groningen