Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

(Literatuur) William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations (17 delen compleet)

William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with illustrations. London, New York, Toronto: Henry Frowde, Oxford University Press, z.j. [ca. 1910]. Uniform gebonden in halfleer. Rug met titelschildjes. Elk deel met vele illustraties in zwart-wit. Ca 600-700pp. per deel. 8vo (19x13 cm). Goede set.

Stripboeken, Joris Jasper, Trigië en Storm

Trigië "Strijd om Trigië", deel 1 1977, tekening Don Lawerce en tekst Mike Butterworth, uitgeverij Oberon. Storm "De kronieken van Pandarve", deel 9 1990, tekening Don Lawernce en tekst Martin Lodewijk, uitgeverij Big Balloon. Joris Jasper reeks jeugdzonden deel 10 1980,11 1981 en 20 1985, tekening MiTacq en tekst J.M. Charlier uitgeverij Dupuis.
Storm en Trigië hardcover en Joris Jasper softcover.

(Socialisme) een lot

Een lot met 10 boeken met betrekking tot socialisme. Vele met fraai Art Deco bandontwerp. Onder meer: J. Oudegeest - De geschiedenis der Zelfstandige Vakbeweging in Nederland (2 delen, uitgegeven bij N.V.V. in resp. 1926 en 1932). [Totaal: 10].

Twee oude prenten ingelijst. 20e eeuw.

(Kunst) Taschen Interiors (4 delen)

Een lot van 4 uitgaves van Taschen over interieurs: Seaside Interiors; Provence Interiors, Indian Interiors en Moroccan Interiors. Met vele fraaie illustraties in kleur. [Totaal: 4].

(Kunst) Een lot Art Nouveau

Een lot van 4 boeken over Art Nouveau, waaronder een boek over Arts & Crafts en Art Nouveau glas. Met vele fraaie illustraties in de boeken. [Totaal: 4].

(Kunst) Een lot van 11 Ploeg Jaarboeken

Een lot van 11 Ploeg Jaarboeken: 2003-2005 en 2008-2015. Met vele illustraties in kleur. Groningen: Stichting de Ploeg, in samenwerking met uitgeverij Philip Elchers.

Stripboeken Sammy

Sammy deel 1 t/m 31 , Berck en Cauvin. Sammy 5 t/m 9 en 32 t/m 33, Jean-Pol & Cauvin.

Boeddha hoofden van metaal, China, eind 20e eeuw

Boeddha hoofden van metaal, China, eind 20 eeuw

(Fotoalbums) een lot

Een lot van 3 albums met privefoto's uit de jaren '20 tot en met begin jaren '50. In de albums foto's van mensen -vermoedelijk veelal dezelfde familie- in huiselijke omgeving, aan het strand, etc. Veel vakantiefoto's, waaronder een belangrijk deel van (plaatsen in) Oost-Europa [Totaal: 3 albums].

Eikenhouten, Friese staartklok, begin 20e eeuw

Suske en Wiske deel 101 t/m 250

Nummers 101 t/m 250.

(Fotoalbums) een lot

Een lot van 4 albums met privefoto's uit de jaren '30 tot begin jaren '50. In de albums foto's van mensen -vermoedelijk dezelfde familie - op reizen. Veel Europa (Frankrijk, Engeland, Zwitserland etc.) maar ook Zuid-Afrika. [Totaal: 4 albums].

(Numismatiek) P. O. van der Chijs - De munten (...) van de Heerlijkheid en de Stad Utrecht

P. O. van der Chijs - De munten der bisschoppen, van de heerlijkheid en de stad Utrecht, van de vroegste tijden tot aan de Pacificatie van Gend. Gebonden in halflinnen uitgeversband, handgeschreven titel op de rug. Geen titelpagina aanwezig. Met 27 van de 31 platen met munten achterin, plaat 10, 11, 30 en 31 manco. Dit werk werd uitgegeven door De Erven F. Bohn te Haarlem in 1859, als deel van de bekende en nu schaarse serie van Van der Chijs. In de tekst van dit exemplaar zijn vele aanpassingen en correcties aanwezig. Wellicht is dit exemplaar een (iets eerdere) proefdruk.

(Boeken) Reclame spellen

Erdal Vliegspel Holland Indie per pelikaan Afm 57x42 cm, Douwe Egberts .Flip en Flap spel 74x44 cm en Ceta Bever/ Velpon kabouterspel Afm 40x28 cm.

(Curiosa) lot

Lot plated oud hollands bestek en lepeldoos

Schilderij, olieverf op doek, 20e eeuw

Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw

Zebrahuid, Afrika, 20e eeuw

Mal voor marsepein varken, 19e eeuw

(Antiek) Delftse schotel

Groot formaat schotel met volle florale decoratie. Niet gemerkt. (Haarscheur) Dia 34 cm.

(Kunst) tekening

Fraaie kwaliteiet potlood tekening van een paradijsvogel. Inglijst achter passe-partout. Afm 35x27 cm.

(Nederlands Indie) Sculptuur

Staande Hannuman met polychrome decoratie. H 44 cm.

(Zilver) Vaasje

Gehamerd zilveren bekervaasje, Uitvoering van Kempen en Begeer Jaarletter 1938.12 cm

9725 CT Groningen