Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

313. Het koffertje van Wim Kan en bladmuziek Tjelana Monjet

Twee elpees, een boek en Indonesiche bladmuziek van Tjelana Monjet.

61. (Plaatjesalbums) Hollandsche Kunst

Uitgave de erven wed van nelle Rotterdam. Gevuld met 320 verzamelplaatjes met toeristische afbeeldingen en voorbeelden van Nieuwe kunst zoals metaalwerk van Eissenloffel, meubels van Berlage, Rozenburg porslein. Binnenwerk redelijke staat

68. (Kinderboeken) Verjaardagalbum

Uitgave de Vlieger Amsterdam met etiket op de voorzijde. Niet ingevuld exemplaar.Hierbiju een andere uitgave van de Vlieger.

89. (Boeken) La Garde Civique

Et ses origines, Map met prenten van soldaten te paard. (Map besch aantal prenten vlekkig)

48. (Boeken) Theo van Hoytema

Uilen geluk Heruitgave hierbij het lelijke jonge eendje en 1 andere

541. (Curiosa) Ansichtkaarten Molens

Een uitgebreide verzamling groot formaat kaarten mbt Molens uit Nederland.

101. (Kinderboeken) Wipneus en zwartjan

Jo Kruider Bouman hierbij mijheer en mevr Pronk Bloemen Alphabet, ABC nelly Bodenheim en 5 stuks voor school en huis illustaties Midderigh bokhorst. (totaal 8x)

98. (Boeken) Japan

3 japanse boekjes gedrukt op Japans papier.

547. (Antiek) Stereokijker

Hierbij een aantal Amsterdamse stereofoto's.

548. (Kunst) Paul Kar

Tete a Queue. Edition Galerie Maeght Paris (gebruikte staat)

551. (Keramiek) Mobach

Een lot met blok vaasjes jaren 60

552. (Keramiek) Adco

Lot met 3 diiverse Adco Groningen vaasjes

570. (Zilver) Lot

Lot lepetjes en schepwerk

571. (Zilver) Lot

Lot lepeltjes met bloemenheft

562. (Curiosa) Ansichtkaarten

Adorp / Aduard 37x

564. (Kunst) Jan Wiegers

Houtsnede Cafe Duval Gedrukt op Japans papier, Posthume druk Afm 47x31 cm.

565. (Kunst) Jan Wiegers

Schildersprent Davos Gesigneerd met stempel.

596. (Instrumenten) Dwarsfluit

In bijhorende koffer.

266. Suske en Wiske deel 251 t/m 300

Suske en Wiske deel 251 t/m 300, veelal eerste druk.

594. (Speelgoed) Corgi Toys

Simon Snorkel brandweer auto hierbij een andere

595. (Speelgoed) Wilesco

Dampf tractor in originele doos hierbij een andere.

597. (Keramiek) plateel

Arnhem Dia 24 cm.

122. (Groningana) Nikolaas Westendorp - Jaarboek van en voor de Provincie Groningen (1829/1832)

Nikolaas Westendorp - Jaarboek van en voor de Provincie Groningen. Ten gebruike dier genen, welke de geschiedenis dezer provincie geheel wenschen over te zien. Groningen: J. Oomkens, 1829/1832. 2 delen, compleet. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Goudopdruk, titelschildje op de rug. Enkele uitvouwbare kaarten. 370; 688pp. Voorin de delen een ex libris ontworpen door Andre Vlaanderen.

319. Groot lot diverse elpees 111 stuks o.a. Down Town Jazz, Jazz Giant en Muddy Water.

Groot lot diverse elpees 111 stuks o.a. Down Town Jazz, Jazz Giant en Muddy Water.

105. (Geschiedenis) H. van Rijn - Oudheden en Gestichten van Vriesland (tweede deel) + 1 andere

H. van Rijn - Oudheden en Gestichten van Vriesland, tusschen 't Vlie en de Lawers. Tweede deel. Hierbij: H. van Rijn - Oudheden en Gestichten van Kennemerland. Amstelland, Noordholland en Westvriesland. Eerste Deel. Met Kopere Platen. Leiden: Christiaan Vermey, 1721 en 1723. 2 incomplete sets. Beide delen gebonden in leer met ribben op de rug en een vervaagd titelschildje. 1 uitslaande plaat in Kennemerland, de andere missend. 560pp, bladwyzer; 568pp, bladwyzer.

9725 CT Groningen