Veiling: Veiling 25 sessie 1
Boeken, strips en Lp's
313. Het koffertje van Wim Kan en bladmuziek Tjelana Monjet
Twee elpees, een boek en Indonesiche bladmuziek van Tjelana Monjet.
61. (Plaatjesalbums) Hollandsche Kunst
Uitgave de erven wed van nelle Rotterdam. Gevuld met 320 verzamelplaatjes met toeristische afbeeldingen en voorbeelden van Nieuwe kunst zoals metaalwerk van Eissenloffel, meubels van Berlage, Rozenburg porslein. Binnenwerk redelijke staat
68. (Kinderboeken) Verjaardagalbum
Uitgave de Vlieger Amsterdam met etiket op de voorzijde. Niet ingevuld exemplaar.Hierbiju een andere uitgave van de Vlieger.
89. (Boeken) La Garde Civique
Et ses origines, Map met prenten van soldaten te paard. (Map besch aantal prenten vlekkig)
48. (Boeken) Theo van Hoytema
Uilen geluk Heruitgave hierbij het lelijke jonge eendje en 1 andere
541. (Curiosa) Ansichtkaarten Molens
Een uitgebreide verzamling groot formaat kaarten mbt Molens uit Nederland.
101. (Kinderboeken) Wipneus en zwartjan
Jo Kruider Bouman hierbij mijheer en mevr Pronk Bloemen Alphabet, ABC nelly Bodenheim en 5 stuks voor school en huis illustaties Midderigh bokhorst. (totaal 8x)
98. (Boeken) Japan
3 japanse boekjes gedrukt op Japans papier.
547. (Antiek) Stereokijker
Hierbij een aantal Amsterdamse stereofoto's.
548. (Kunst) Paul Kar
Tete a Queue. Edition Galerie Maeght Paris (gebruikte staat)
552. (Keramiek) Adco
Lot met 3 diiverse Adco Groningen vaasjes
564. (Kunst) Jan Wiegers
Houtsnede Cafe Duval Gedrukt op Japans papier, Posthume druk Afm 47x31 cm.
565. (Kunst) Jan Wiegers
Schildersprent Davos Gesigneerd met stempel.
266. Suske en Wiske deel 251 t/m 300
Suske en Wiske deel 251 t/m 300, veelal eerste druk.
594. (Speelgoed) Corgi Toys
Simon Snorkel brandweer auto hierbij een andere
595. (Speelgoed) Wilesco
Dampf tractor in originele doos hierbij een andere.
122. (Groningana) Nikolaas Westendorp - Jaarboek van en voor de Provincie Groningen (1829/1832)
Nikolaas Westendorp - Jaarboek van en voor de Provincie Groningen. Ten gebruike dier genen, welke de geschiedenis dezer provincie geheel wenschen over te zien. Groningen: J. Oomkens, 1829/1832. 2 delen, compleet. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Goudopdruk, titelschildje op de rug. Enkele uitvouwbare kaarten. 370; 688pp. Voorin de delen een ex libris ontworpen door Andre Vlaanderen.
319. Groot lot diverse elpees 111 stuks o.a. Down Town Jazz, Jazz Giant en Muddy Water.
Groot lot diverse elpees 111 stuks o.a. Down Town Jazz, Jazz Giant en Muddy Water.
105. (Geschiedenis) H. van Rijn - Oudheden en Gestichten van Vriesland (tweede deel) + 1 andere
H. van Rijn - Oudheden en Gestichten van Vriesland, tusschen 't Vlie en de Lawers. Tweede deel. Hierbij: H. van Rijn - Oudheden en Gestichten van Kennemerland. Amstelland, Noordholland en Westvriesland. Eerste Deel. Met Kopere Platen. Leiden: Christiaan Vermey, 1721 en 1723. 2 incomplete sets. Beide delen gebonden in leer met ribben op de rug en een vervaagd titelschildje. 1 uitslaande plaat in Kennemerland, de andere missend. 560pp, bladwyzer; 568pp, bladwyzer.
9725 CT Groningen