Veiling: Veiling 25 sessie 1
Boeken, strips en Lp's
272. Stripboeken o.a. Korak, Jimmy Brown en Kuifje
Diverse strips o.a. Korak 41 stuks, Kuifje 4 stuks en diverse 13 stuks.
128. (Keramiek) Persian Lustre Ware + 1 andere
Andalusian ceramics in Spain and New Spain, Lister & Lister + Persian lustre are, Oliver Watson.
132. (Diversen) een lot
Een lot diverse boeken, waaronder een aantal sprookjesboeken. [Totaal: 18].
116. (Kunst) Een divers lot over keramiek
Een divers lot boeken over keramiek, waaronder een aantal met betrekking tot tegels. [Totaal: 15].
544. (Zilver) Vaasje
Gehamerd zilveren bekervaasje, Uitvoering van Kempen en Begeer Jaarletter 1938.12 cm
563. (Kunst) jean Paul Vroom
Litho voor dick en Jeanette 42x58 cm
566. (Curiosa) Ansichtkaarten
Lot anischtkaarten mbt de stad Groningen Periode 1900-1920. In insteekalbum 60x totaal
445. Kunstlederen rookstoel
Kunstlederen rookstoel met velours zitkussen, eerste helft 20e eeuw.
401. Beschilderde spiegel, Japan ca. 1920
Beschilderde spiegel, Japan ca. 1920, spiegel modern, lijst uit 1920
436. Porseleinen wandborden, Japan, eind 19e eeuw
Porseleinen wandborden, Japan, eind 19e eeuw
20. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations
255. Stripboeken, Joris Jasper, Trigië en Storm
Trigië "Strijd om Trigië", deel 1 1977, tekening Don Lawerce en tekst Mike Butterworth, uitgeverij Oberon. Storm "De kronieken van Pandarve", deel 9 1990, tekening Don Lawernce en tekst Martin Lodewijk, uitgeverij Big Balloon. Joris Jasper reeks jeugdzonden deel 10 1980,11 1981 en 20 1985, tekening MiTacq en tekst J.M. Charlier uitgeverij Dupuis.
Storm en Trigië hardcover en Joris Jasper softcover.
56. Boeken socialisme
Een lot met 10 boeken met betrekking tot socialisme. Vele met fraai Art Deco bandontwerp. Onder meer: J. Oudegeest - De geschiedenis der Zelfstandige Vakbeweging in Nederland (2 delen, uitgegeven bij N.V.V. in resp. 1926 en 1932). [Totaal: 10].
529. Twee oude prenten ingelijst. 20e eeuw.
Twee oude prenten ingelijst. 20e eeuw.
62. (Kunst) Taschen Interiors (4 delen)
Een lot van 4 uitgaves van Taschen over interieurs: Seaside Interiors; Provence Interiors, Indian Interiors en Moroccan Interiors. Met vele fraaie illustraties in kleur. [Totaal: 4].
21. (Kunst) Een lot Art Nouveau
Een lot van 4 boeken over Art Nouveau, waaronder een boek over Arts & Crafts en Art Nouveau glas. Met vele fraaie illustraties in de boeken. [Totaal: 4].
46. (Kunst) Een lot van 11 Ploeg Jaarboeken
Een lot van 11 Ploeg Jaarboeken: 2003-2005 en 2008-2015. Met vele illustraties in kleur. Groningen: Stichting de Ploeg, in samenwerking met uitgeverij Philip Elchers.
267. Stripboeken Sammy
Sammy deel 1 t/m 31 , Berck en Cauvin. Sammy 5 t/m 9 en 32 t/m 33, Jean-Pol & Cauvin.
418. Boeddha hoofden van metaal, China, eind 20e eeuw
Boeddha hoofden van metaal, China, eind 20 eeuw
133. (Fotoalbums) een lot
Een lot van 3 albums met privefoto's uit de jaren '20 tot en met begin jaren '50. In de albums foto's van mensen -vermoedelijk veelal dezelfde familie- in huiselijke omgeving, aan het strand, etc. Veel vakantiefoto's, waaronder een belangrijk deel van (plaatsen in) Oost-Europa [Totaal: 3 albums].
394. Eikenhouten, Friese staartklok, begin 20e eeuw
Eikenhouten, Friese staartklok, begin 20e eeuw
130. (Fotoalbums) een lot
Een lot van 4 albums met privefoto's uit de jaren '30 tot begin jaren '50. In de albums foto's van mensen -vermoedelijk dezelfde familie - op reizen. Veel Europa (Frankrijk, Engeland, Zwitserland etc.) maar ook Zuid-Afrika. [Totaal: 4 albums].
54. (Numismatiek) P. O. van der Chijs - De munten (...) van de Heerlijkheid en de Stad Utrecht
P. O. van der Chijs - De munten der bisschoppen, van de heerlijkheid en de stad Utrecht, van de vroegste tijden tot aan de Pacificatie van Gend. Gebonden in halflinnen uitgeversband, handgeschreven titel op de rug. Geen titelpagina aanwezig. Met 27 van de 31 platen met munten achterin, plaat 10, 11, 30 en 31 manco. Dit werk werd uitgegeven door De Erven F. Bohn te Haarlem in 1859, als deel van de bekende en nu schaarse serie van Van der Chijs. In de tekst van dit exemplaar zijn vele aanpassingen en correcties aanwezig. Wellicht is dit exemplaar een (iets eerdere) proefdruk.
9725 CT Groningen