462. Tin, Lot divers tin 13 stuks waaronder 19e eeuwse kraantjespot.

Tin, Lot divers tin 13 stuks waaronder 19e eeuwse kraantjespot.

Naam Tin, Lot divers tin 13 stuks waaronder 19e eeuwse kraantjespot.
Veiling Veiling 25 sessie 1

Kraantjespot hoogte 37,5 cm.

Conditie Redelijk, in gebruikte en beschadigde conditie.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen