Veiling: Veiling 25 sessie 1

Boeken, strips en Lp's

Bronzen wijwateremmer naar oud voorbeeld, 20e eeuw

Transcriptie NON LIBERTATIS PRINCEPS JOANES BERVOLVS BOA 1556

Zilver, 3 servetringen + 3 vingerdoek ringen 19/ 20e eeuw.

Metalen figuren van muzikanten, Noord- Africa, 20e eeuw

(Tijdschriften) Autokampioen (6 jaargangen compleet)

Pentekening, draagt signatuur, Rene '86

Munten en medailles, wo. zilver, Nederland, Oekraïne, 17e, 19 en 20e eeuw

Munten en medailles, Nederland, Oekraïne, 17e, 19 en 20e eeuw
Wo. ......zilveren munten. Medailles gegevens aan officier van leger van Oekraïne.

Lampenvoer, kinderfles en koffiekan, divers lot, 19e en 20e eeuw

Etnografie en volkskunst, 19e en 20e eeuw

Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw

Bronzen beeld Saraswati, Tibet, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beeld Saraswati, Tibet,tweede helft 20e eeuw

(Woordenboeken) Van Dale's Groot Woordenboek der Nederlandsche Taal (4e uitgave).

H. Kuiper Jr. e.a. (bewerking) - Van Dale's Groot Woordenboek der Nederlandsche Taal. 4e uitgave. 's-Gravenhage en Leiden e.a.: Martinus Nijhoff en A. W. Sijthoff, 1904. Hierbij: I. M. Calisch, New Complete Dictionary of the English and Dutch Languages (...) 2nd edition. 1 deel (van 2): Dutch-English. Tiel: H. C. A. Campagne & Zoon, z.j. [ca. 1892]. [Totaal 2].

(Kunst) Sevres

Revue de la Societe des Amis du Musee National de Ceramique. 13x, waarvan 5 in linnen foudraal.

(Kunst) Johan Hemkes

Ets bij groningen Landschap met met molen. Inglijst achter passe-partout. Afm 45x20,5 cm. hierbij aquarel met voorstelling van het poortershuisje te Groningen. Onduidelijk gesigneerd deels onder passe-partout. Afm 29x23 cm.

(Instrumenten) Trompet

In bijhorende koffer. DG Brass

(Geschiedenis) Thomas Babington Macaulay - The History of England + enkele andere

Thomas Babington Macaulay - The History of England from the Accession of James II. London: J. M. Dent & Co, z. j. [ca. 1910]. 3 delen, Uniform gebonden, slappe kaft. Hierbij: 3 andere uitgaven: Henry H. Milman - The History of the Jews (2 banden); The Republic of Plato (beide uitgave J. M. Dent) en Ruskin - The Seven Lamps of Architecture (uitgave George Allen, London). [Totaal: 7].

Diverse elpees o.a. filmmuziek

Diverse elpees 56 stuks.

Groot lot diverse elpees o.a. 22 verzamelboxen o.a. Maria Callas. Enkele elpees 64 stuks o.a. Schubert en Mozart.

(Kunst) A.W. van Munster

2x ets met Aelbrechtskolk ingelijst. Afm 28x21 cm.

(Fotografie) Vroeg album

Oblong zwart album, gevuld met veelal Albumine foto's van topografische, familie en kunst foto's. Periode 1870-1910. Waaronder Amsterdam , Scheveningen, Parijs, Worchester etc etc. Ca 200 stuks. Afm album 42x32 cm.

(Kunst) Johannes Eerdmans 1950-heden

Olieverf op paneel Stiileven met fruitschaal en antiek kan. Afm 40x50 cm.

(Curiosa) Postzegel album

Een uitgebreid lot

(Sieraden) Barnstenen ketting

Barnstenen ketting en 1 andere

Keramiek, vleesschalen en een bord wo. Shrewbury's, begin 20e eeuw

Aardewerk Majolica schotel, Holland ca. 1700

Divers lot eierhouders, beelden , schotel en asbak wo. Rozenburg en Vallauris

9725 CT Groningen