(Wetenschap) Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen (10 banden compleet)

Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfundingen Gewerbe und Industrien. Leipzig: Verlag von Otto Spamer, 1898/1901. 10 delen compleet. Gebonden in halfleer. Goudopdruk en titelschildje op de rug. Met vele afbeeldingen in zwart/wit en uitvouwbare platen. 3 banden in originele kartonnen schuifdoos. Ca. 700pp. per deel. 4to (25,5x18 cm).

Kavelnummer en naam (Wetenschap) Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen (10 banden compleet)
Veiling Veiling 25 sessie 1

4to (25,5x18 cm).

Conditie Zeer redelijk. De banden met schaafspoortjes, gebruiksspoortjes en missende stukjes leer. Binnenwerk goed. Schuifdozen sleets. Enkele aantekeningen in potlood in de delen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen