261. Kuifje, Het zwarte goud, De 7 kristallen bollen, geheim van de eenhoorn, de zaak zonnebloem etc., midden 20e eeuw

Kuifje en het zwarte goud, 2e druk 1955. De 7 kristalbollen, herdruk 1956. Het geheim van de eenhoorn, herdruk 1952. Kuifje De zaak Zonnebloem, 1e druk 1956.
Softcover; De avonturen van Kuifje, De juwelen van Bianca Castafiore, Cokes in voorraad, De zaak Zonnebloem, De avonturen van Kuifje in het land van de Sovjets.

Naam Kuifje, Het zwarte goud, De 7 kristallen bollen, geheim van de eenhoorn, de zaak zonnebloem etc., midden 20e eeuw
Veiling Veiling 25 sessie 1
Conditie Redelijke conditie, Kuifje en het zwarte goud, gelezen staat. De 7 kristalbollen gelezen staat. Het geheim van de eenhoorn, matige gelezen staat. De zaak zonnebloem, matig gelezen staat. Kuifje softcover 5 stuks, goede gelezen staat.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen