63. (Kunst) Oude Kunst in Nederland. Etsen van Wilm. Steelink

J. M. van Someren (tekst); Wilm. Steelink (etsen) - Oude Kunst in Nederland. Etsen (...) naar schilderijen uit de kabinetten van Abr. Bredius (...) Mr. Victor de Stuers en andere verzamelingen. Amsterdam: Van Holkema en Warendorf [ca. 1890]. 30 genummerde mappen (compleet). In elke map tekst en een ets beschermd door een Japans papiertje. Onder andere etsen aanwezig van werken van Vermeer, Rembrandt, Hals en Potter. De delen zijn samengebracht in een grote map, rood linnen met goudopdruk. De mappen meten ca. 60x45 cm; de rode verzamelmap 64x45 cm. Compleet. Schaars.

Naam (Kunst) Oude Kunst in Nederland. Etsen van Wilm. Steelink
Veiling Veiling 25 sessie 1

Groot folio.

Conditie Zeer redelijk. Gebruiksspoortjes/sporen bij de verzamelmap. Roestvlekjes in de tekstmappen met de etsen.
Startbod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen