23. (Literatuur/boekbanden) - 2 romans van Is. Querido

Is. Querido, Menschenwee. Roman van het Land. Haarlem: De Erven F. Bohn, [1903]. Met bandontwerp van Willem Karel Rees (1880-1962). 447pp. + Hierbij een andere titel van Is. Querido in een fraaie band: Kunstelaarsleven. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1906. Twee delen in een band: 276; 284pp. Beide boeken gebonden in linnen. 8vo (22x17 cm).

Naam (Literatuur/boekbanden) - 2 romans van Is. Querido
Veiling Veiling 25 sessie 1

8vo

Conditie Zeer redelijk. Banden iets vlekkig en sleets. Binding en binnenwerk goed. Enige roestvlekjes.
Startbod€ 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen