29. (Literatuur) Walter Scott - Waverley Novels (33 delen) 1831/1843

Sir Walter Scott - Waverley Novels. London: Fisher, Son & Co e.a.; 1831/1843. Uniform gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Titelschildje, goudopdruk en ribben op de rug. Ca 300pp. per deel. Met gravures. 8vo (17x11 cm).

Naam (Literatuur) Walter Scott - Waverley Novels (33 delen) 1831/1843
Veiling Veiling 25 sessie 1

8vo

Conditie Algemeen zeer redelijk. Gebruikssporen/spoortjes aan de banden, met name schaafplekjes. 1 deel (The Monastery I) met schade achterin en gescheurde pagina's.
Startbod€ 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen