38. (Socialisme) W. I. Lenin. Verzamelde Werken + 1 andere serie

Mr. A. S. de Leeuw e.a. (reds.) - W. I. Lenin. Verzamelde Werken. Amsterdam: Uitgeverij Pegasus, 1936/1939. 9 van de 12 delen: deel 9, 11 en 12 manco. Uniform gebonden in rood linnen. Hierbij: L. Trotzki - Geschiedenis der Russische Revolutie. 4 van de 5 delen (deel 2 ontbreekt). Amsterdam: E. M. Querido, 1936.

Naam (Socialisme) W. I. Lenin. Verzamelde Werken + 1 andere serie
Veiling Veiling 25 sessie 1

Max 21x16 cm (8vo).

Conditie Redelijk tot zeer redelijk. De werken van Lenin met gebruiksspoortjes/sporen aan de banden, waaronder verkleuringen. Binding her en der iets los.
Startbod€ 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen