(Literatuur/boekbanden) - 3 romans van Is. Querido

Is. Querido, Menschenwee. Roman van het Land. Haarlem: De Erven F. Bohn, [1903]. Met bandontwerp van Willem Karel Rees (1880-1962). Hierbij 2 andere titels van Is. Querido in een fraaie band: (1): Kunstelaarsleven. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1906. Twee delen in een band en (2) Zegepraal. Haarlem, de Erven F. Bohn, 1904. Alle boeken gebonden in linnen. 8vo (22x17 cm). [Totaal: 3].

Kavelnummer en naam (Literatuur/boekbanden) - 3 romans van Is. Querido
Veiling Veiling 26 sessie 2

22x17 cm (8vo.)

Conditie Zeer redelijk. Banden iets vlekkig en sleets. Binding en binnenwerk goed. Enige roestvlekjes.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen