Live: Veiling 28 sessie 1 Live

Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

Catalogus downloaden

600 - (Kunst) een lot veilingcatalogi

Een lot met 13 veilingcatalogi uit de jaren '20 en '30 van de 20e eeuw, in halflinnen map. 11 stuks van veilingen (van kunst, zilver, juwelen, aardewerk, etc.) bij Frederik Muller & Co, Doelenstraat 16-18 Amsterdam, de overige 2 van veilingen bij A. Mak, Rokin 13 te Amsterdam. Enkele gidsen met afbeeldingen en/of platen. Tekst in het Frans en Nederlands.

Verkocht voor € 30,00

Boeken € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

601 - (Reisgidsen) een lot Baedeker

Karl Baedeker - Schwarzwald, Odenwald, Bodensee. Handbuch fur Reisende. Leipzig: Karl Baedeker, 1921 (1e druk). Met plattegronden en uitvouwbare kaarten + 4 andere reisgidsen van Baedeker.

Verkocht voor € 50,00

Boeken € 40 - € 70 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

602 - (Kunst) De Toegepaste Kunsten in Nederland (9 delen) 1923/1928

Jan Wils, Corn. van der Sluys e.v.a. - De Toegepaste Kunsten in Nederland. Een reeks monografieen over hedendaagsche sier- en nijverheidskunst. Rotterdam: W. L. & J. Brusse's Uitgevers Mij, 1923/1928. 9 deeltjes uit de beroemde serie van 24. Softcovers met universele band (in verschillende kleuren). Met diverse fraaie afbeeldingen in zwart-wit.

Boeken € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

603 - (Literatuur) W. F. Hermans - Nooit meer slapen (1e druk, 1966)

W. F. Hermans - Nooit meer slapen. Eerste druk met de spelfout op pp. 220 ('haudt'). Amsterdam, De Bezige Bij, 1966. Literaire Reuzenpocket 173. Paperback. 251pp.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

604 - (Curiosa) Boeken met voorbeelden voor cliches

Een lot met 7 lijvige boeken met daarin vele voorbeelden voor het maken van cliches, waarmee afbeeldingen konden worden gemaakt voor boeken door uitgevers. Steloefeningen voor het onderwijs, Nederlandsche sagen en legenden e.v.a.

Bekijk kavel

605 - (Curiosa) een lot documenten

Een lot veelal persoonlijke documenten, waaronder schooldiploma's en stamkaarten. Hierbij 2 kalenderbladen (van de 5) van de Jubileumkalender van het Nieuwsblad van Het Noorden uit 1938 en een Bijbel.

Verkocht voor € 20,00

Boeken € 30 - € 50 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

606 - (Militaria) Een lot kleine publicaties

Een lot met ca. 25 kleine publicaties van de Geallieerden, waaronder een aantal woordenboekjes en enkele titels over de oorlogsvoering van Groot-Brittannie.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

607 - (Literatuur) een lot met o.a. Ronald Giphart

Een lot literaire werken van o. a. Ronald Giphart en Koenraad Goudeseune [Totaal: 12].

Bekijk kavel

608 - (Literatuur) een lot Jeroen Brouwers

Een lot titels van Jeroen Brouwers (1940-), onder meer Datumloze Dagen en Het Vliegenboek.

Bekijk kavel

609 - (Curiosa) Een lot kinderboekjes waaronder uitgaves van J. Vlieger Amsterdam

Een lot kinderboekjes en reclame-uitingen, waaronder enkele van J. Vlieger te Amsterdam en enkele over St. Nicolaas. Alle met fraaie omslagen en vormgeving.

Verkocht voor € 200,00

Bekijk kavel

610 - (Groningen) een lot met bloemlezingen van Dichters in de Prinsentuin en De Dichtclub

Een lot met bloemlezingen van Dichters in de Prinsentuin en De Dichtclub, uit de periode 2000-2012. Alle gepubliceerd in een kleine oplage. Hierbij enkele andere, veelal lastig te vinden titels met betrekking tot Groningen.

Bekijk kavel

611 - (Groningen) een lot met o.a. Uitgeverij Passage

Een lot boeken, veelal met betrekking tot Groningen. Uitgeverij Passage, Godert Walter, etc. Alle uit de bibliotheek van Karel ten Haaf (1962-2019), enkele met opdracht aan hem.

Bekijk kavel

612 - (Groningana) S. J. Bouma e.a. - In en om Groningen (ca. 1925)

S. J. Bouma e.a. - In en om Groningen. Uitgave in samenwerking met de VVV Groningen. Met vele foto's en afbeeldingen van de stad en provincie Groningen. Groningen: Dijkhuizen en Van Zanten, z.j. Opnieuw ingebonden in linnen band met behoud van de originele platten. Inclusief de 3 kaarten: (1) Uitstapjes vanuit Groningen te voet en per fiets (getekend door R. van Roijen); (2) Tochten door de Provincie Groningen (getekend door R. van Roijen) en (3) Plattegrond van Groningen (getekend door Siebe Jan Bouma (1899-1959); onder andere architect van het kantoor van de Gemeentewerken aan het Zuiderdiep te Groningen). Losse plattegrond, origineel. Later vaak heruitgegeven, o.a. recent door de VVV in Groningen.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

613 - (Kunst) Stacey Pierson - Song Ceramics. Art History, Archaeology and Technology

Stacey Pierson - Song Ceramics. Art History, Archaeology and Technology. Colloquies on Art and Archaeology in Asia No. 22. Paperback. London: Percival David Foundation of Chinese Art, 2004, Met vele afbeeldingen in kleur en zwart-wit. 237pp.

Verkocht voor € 40,00

Boeken € 50 - € 80 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

614 - (Literatuur) William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations (17 delen compleet)

William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with illustrations. London, New York, Toronto: Henry Frowde, Oxford University Press, z.j. [ca. 1910]. Uniform gebonden in halfleer. Rug met titelschildjes. Elk deel met vele illustraties in zwart-wit. Ca 600-700pp. per deel. 8vo (19x13 cm). Goede set.

Boeken € 150 - € 250 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

615 - (Kunst/Fotografie) Neurdein Frères (fotografie) - Le Panorama. Exposition Universelle (1900).

Neurdein Frères (fotografie) - Le Panorama. Exposition Universelle. Parijs: Librairie d'Art, Ludovic Baschet, 1900. Ca. 150pp, ongepagineerd. Oblong, gebonden in rood linnen met goudopdruk op het voorplat. Vele afbeeldingen in het binnenwerk van de Exposition Universelle in Parijs in 1900.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

616 - (Kunst) A Ceramic Legacy of Asia's Maritime Trade

Peter Y. K. Lam e.a. - A Ceramic Legacy of Asia's Maritime Trade. Song Dynasty Guangdong Wares and other 11th to 19th century Trade Ceramics found on Tioman Island, Malaysia. Singapore, Oxford University Press, 1985. Hardcover, linnen, met stofomslag. Met vele fraaie afbeeldingen in kleur en zwart-wit.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

617 - (Literatuur) Een lot met Vlaamse auteurs

Een uitgebreid lot met literaire werken van Vlaamse auteurs, waaronder Walter van den Broeck en Louis Paul Boon. [Totaal: 17].

Bekijk kavel

618 - (Literatuur) Ernest Hemingway - A Moveable Feast (1e druk) + enkele andere

Ernest Hemingway - A Moveable Feast. London: Jonathan Cape, 1964. (1e druk). Hardcover, goudopdruk op de rug. Stofomslag manco. 192pp. 8vo (20x13 cm). Hierbij 6 andere titels in het Engels, veelal literatuur. [Totaal: 7].

Bekijk kavel

619 - (Kunst) H. L. Joly - Japanese Sword Fittings. Naunton Collection (1973)

H. L. Joly. Japanese Sword Fittings. Naunton Collection. London: The Holland Press, 1973. Heruitgave van de eerste druk uit 1912. Hardcover, linnen, met stofomslag. Met vele afbeeldingen in zwart-wit. Gezocht naslagwerk.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

620 - (Literatuur/boekbanden) - 3 romans van Is. Querido

Is. Querido, Menschenwee. Roman van het Land. Haarlem: De Erven F. Bohn, [1903]. Met bandontwerp van Willem Karel Rees (1880-1962). Hierbij 2 andere titels van Is. Querido in een fraaie band: (1): Kunstelaarsleven. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1906. Twee delen in een band en (2) Zegepraal. Haarlem, de Erven F. Bohn, 1904. Alle boeken gebonden in linnen. 8vo (22x17 cm). [Totaal: 3].

Bekijk kavel

621 - (Literatuur) een lot

Een lot literatuur, waaronder van Gerard Reve en Daniel Robberechts. [Totaal: 20].

Bekijk kavel

622 - (Literatuur) een lot

Een lot literatuur, waaronder Jan Hanlo, Connie Palmen en P. F. Thomese. [Totaal: 19].

Bekijk kavel

623 - (Kunst) Een lot boeken over Chinees keramiek

Een divers lot boeken over Chinees keramiek, waaronder porselein. In het lot onder meer enkele publicaties van de Percival David Foundation. [Totaal: 13].

Bekijk kavel

624 - (Kinderboeken) Miroslav Sasek - This is Rome; This is New York + 3 andere

Kavel met 5 kinderboeken met illustraties van Miroslav Sasek (1916-1980). Onder meer: This is Rome en This is New York. Gebonden, 4 banden van de 5 met stofomslag. London: The Macmillan Company, 1960/1963. Met vele fraaie illustraties, die kinderen een indruk moesten geven van het leven in een wereldstad. Ca. 60pp. per deel. [Totaal: 5].

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel