767. Gips, beeld van een lezen kind, Frankrijk, begin 20e eeuw

Gips, beeld van een lezen kind, Frankrijk, begin 20e eeuw

Kavelnummer en naam 767. Gips, beeld van een lezen kind, Frankrijk, begin 20e eeuw
Veiling Veiling 26 sessie 2

Hoogte 32 cm en breedte 22 cm.

Conditie Goede conditie, lichte beschadigingen.
Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen