Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

871. Ets, Keizersgracht Amsterdam en landkaart Drenthe 1742

Ets, Keizersgracht Amsterdam en ingekleurde landkaart van Drenthe uit 1742.

858. Bronzen boeddha, Thailand, eind 20e eeuw

Bronzen boeddha, Thailand, eind 20e eeuw

688. (Literatuur) - Emile Zola's werken

Emile Zola - Emile Zola's Werken. Serie Rougon-Macquart. 14 delen (incomplete serie). Nijmegen en Arnhem: E & M Cohen, z.j. Uniform gebonden in rood linnen. Ca 300-400 pp. per deel. 8vo (20x14 cm).

792. Verzilverd dienblad, Walker & Hall, EPNS, Engeland, midden 20e eeuw

Verzilverd dienblad, Walker & Hall, EPNS, Engeland, midden 20e eeuw

796. Messing/koper/smeedijzer, Twee pannen en weegschaal, 19e eeuw.

Messing/koper/smeedijzer, Twee pannen en weegschaal, 19e eeuw.

668. (Literatuur/boekbanden) een lot

Een divers lot boeken, veelal op het gebied van literatuur en poezie. Een aantal boeken in een fraaie Art Nouveau/Art Deco boekband. Onder andere met titels van Guido Gezelle en A. C. W. Staring. [Totaal: 16].

756. Aardewerk, een zeldzame kwispedoor, Maastricht, ca. 1890

Kwispedoor die voor export naar Brazilië ging. Aan beide zijden een opening voor het verzetten. Circa 1890

770. Kristal/glas, lot van 12 stuks waaronder 7 karaf/fles stoppen, 19/20e eeuw.

Kristal/glas, lot van 12 stuks waaronder 7 karaf/fles stoppen, 19/20e eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, zeven stoppen, druppelvanger en twee glaasjes.

790. Brons, lamp met geplooide stoffen kap, rond 1900.

Brons, lamp met geplooide stoffen kap, rond 1900. De voet staat op klauwpoten en versierd met medaillon.

751. Aardewerk, Double gourd vaas, China, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk, Double gourd vaas, China, tweede helft 20e eeuw

764. Aardewerk schaal met tinglazuur, vermoedelijk Spanje, begin 20e eeuw

Aardewerk schaal met tinglazuur, vermoedelijk Spanje, begin 20e eeuw

795. Plate/alpacca, lot van 7 stuks waaronder een brillenkoker, 19/20e eeuw.

Plate/alpacca, lot van 7 stuks waaronder een brillenkoker, 19/20e eeuw. Bestaande uit: Brillenkoker, tabaksdoos, sigarettencase, 9 theelepels en een tabakspot.

800. Plate, koffieservices 4-delig, midden 20e eeuw.

Plate, koffieservices 4-delig, midden 20e eeuw. Bestaande uit: Dienblad, theepot, suikerpot en melkkan.

799. Kristal, twee karaffen en een dekselschaal, Bohemen, 20e eeuw

Kristal, twee karaffen en een dekselschaal, Bohemen, 20e eeuw

781. Beeld Indonesië

Houten sculptuur van een strijder.

993. Porselein/zilver, luciferdoos met zilveren deksel, Nederlands rond 1900.

Porselein/zilver, luciferdoos met zilveren deksel en hengsel, Nederlands rond 1900.
De porselein bak heeft een schildering van een gekroonde man. Gemerkt: klein zwaard en meesterteken: onleesbaar.

860. Bamboe haardscherm, China, eerste helft 20e eeuw

Bamboe haardscherm, China, eerste helft 20e eeuw, glas in waarschijnlijk Nederland beschilderd.

765. (Curiosa) Tafelklok

801. Plastic/divers, lot van 6 Swatch horloges, 20/21e eeuw.

Plastic/divers, lot van 6 Swatch horloges, 20/21e eeuw. Bestaande uit: 2 dameshorloges, twee herenhorloges en 2 x chronograaf.

829. Porselein, Kutani servies, Japan, eerste helft 20e eeuw

Porselein, Kutani servies, Japan, eerste helft 20e eeuw

Twee grote borden, zeven kleine borden, een koffiepot, een melkkan, suikerpot en vier kop en schotels.

798. Zamac klok met een figuur op marmeren voet, Frankrijk, 19e eeuw

Zamac klok met een figuur op marmeren voet, Frankrijk, 19e eeuw

804. Marmeren beeld van een dame gedateerd 1877

Marmeren beeld van een dame gedateerd 1877

758. Kristallen likeurkaraffen met amandelslijpsel, Duitsland / Bohemen, eind 19e eeuw

Kristallen likeurkaraffen met amandelslijpsel, Duitsland / Bohemen, eind 19e eeuw

779. Porseleinen serviesdelen, diverse achtergronden, Mosa Maastricht, 20e eeuw

Porseleinen serviesdelen, diverse achtergronden, Mosa Maastricht, 20e eeuw

614. (Literatuur) William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations (17 delen compleet)

William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with illustrations. London, New York, Toronto: Henry Frowde, Oxford University Press, z.j. [ca. 1910]. Uniform gebonden in halfleer. Rug met titelschildjes. Elk deel met vele illustraties in zwart-wit. Ca 600-700pp. per deel. 8vo (19x13 cm). Goede set.

9725 CT Groningen