Veiling: Veiling 26 sessie 2
Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa
922. Porselein, divers lot, Japan/ China, 18e en 20e eeuw
Porselein, divers lot, Japan/ China, 18e en 20e eeuw
953. Zilver; Taartschep en vorken, Duitsland, begin 20e eeuw
Een taartschep en drie vorken. Zilver 800. Begin 20e eeuw
952. Vaas en glazen object, Bohemen / Scandinavië, 20e eeuw
Vaas en glazen object, Bohemen / Scandinavië, 20e eeuw
956. Aardewerk, plateel vaasjes, België/ Nederland, eerste helft 20e eeuw
Aardewerk, plateel vaasjes, België/ Nederland, eerste helft 20e eeuw
958. Kunstwerken, prentjes en een schilderwerk, 20e eeuw
Kunstwerken, prentjes en een schilderwerk, 20e eeuw
951. Glazen vazen met kleurpoeders en überfang techniek, eind 20e eeuw
Glazen vazen met kleurpoeders en überfang techniek, eind 20e eeuw
937. Porseleinen vaas en een gemberpot, China, eerste helft 20e eeuw
Porseleinen vaas en een gemberpot, China, eerste helft 20e eeuw
983. Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws.
Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws. A. fotolijst in Jugendstil stijl met velours achterkant, gemerkt: Italiaans zilver. B. fotolijst met plastic achterkant, gemerkt: 925.
965. Commode
Commode met opstand, laden en uitschuifblad circa 1900
976. Eiken damesbureau, w.s Duitsland, begin 20e eeuw
Damesbureau eiken begin 20e eeuw
627. (Literatuur) een lot
Een lot literatuur, waaronder Koos van Zomeren en Gerard Reve [Totaal: 23].
761. Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw
Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw
777. Tin, een divers lot wo. een kraantjespot, Holland e.a. 19e en 20e eeuw
Tin, een divers lot wo. een kraantjespot, Holland e.a. 19e en 20e eeuw
750. Kristal, drie flutes / glazen met zilveren voet, midden 20e eeuw
Kristal, drie flutes / glazen met zilveren voet, midden 20e eeuw
753. Kristallen coupes met zilveren voet, Duitsland / Bohemen, eerste helft 20e eeuw
Kristallen coupes met zilveren voet, Duitsland / Bohemen, eerste helft 20e eeuw, geen merken maar getest zilver
757. Messing tabaksdozen, Holland, mogelijk 18e en 19e eeuw
Messing tabaksdozen, Holland, mogelijk 18e en 19e eeuw
760. Divers lot wo. aziatica, 20e eeuw
Divers lot wo. aziatica, 20e eeuw
762. Observator kompas de Nieuwe Rotterdamsche Instrumentenfabriek, ca. 1930
Observator kompas met cardanische ophanging, de Nieuwe Rotterdamsche Instrumentenfabriek, in kist
671. (Socialisme) een divers lot
Een divers lot boeken met betrekking tot socialisme en psychologie. Onder meer: Erich Fromm - De Angst voor de Vrijheid en Ilja Ehrenburg - Storm. [Totaal: 14].
818. Zilver, lot 6 stuks diversen waaronder melk & suiker stel. 1e helft 20 e eeuw.
Zilver, lot 6 stuks diversen waaronder melk & suiker stel. 1e helft 20 e eeuw. Bestaande uit: A. Melk & suiker stel ( verzwaarde voet) Gemerkt: National Sterling weighted. B. 2 kleine vazen gemerkt: National Sterling. C. Een kandelaar gemerkt: reinforced sterling weighted. D. Flessenstop gemerkt: Klein zwaard.
619. (Kunst) H. L. Joly - Japanese Sword Fittings. Naunton Collection (1973)
H. L. Joly. Japanese Sword Fittings. Naunton Collection. London: The Holland Press, 1973. Heruitgave van de eerste druk uit 1912. Hardcover, linnen, met stofomslag. Met vele afbeeldingen in zwart-wit. Gezocht naslagwerk.
755. Litho Henri Toulouse Lautrec
670. (Literatuur) een lot
Een uitgebreid lot literatuur, met onder andere werken van Rene Stoute en Nol Gregoor [Totaal: 21].
614. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations
9725 CT Groningen