Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

673. (Kunst) een lot over keramiek

Een divers lot boeken over keramiek, waaronder E. Neurdenburg - Oude Nederlandsche Majolica en Tegels, Delftsch Aardewerk en Dingeman Korf - Nederlandse Majolica. [Totaal: 13].

625. (Kunst) Een lot boeken over aardewerk

Een divers lot boeken over aardewerk, waaronder porselein. Onder meer met: George Savage - Seventeenth and Eighteenth Century French Porcelain. [Totaal: 8].

892. Reproductie, 19e eeuw

Reproductie,19e eeuw

884. Reproductie Hertog van Venetie

Reproductie Hertog van Venetie

897. Twee haardtegels eerste helft 20e eeuw

Twee haardtegels eerste helft 20e eeuw

899. Zilver/ verzilverd, Divers lot bestek, 1e helft 20e eeuw.

Zilver/ verzilverd, Divers lot bestek, 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit: Sla couvert zilver (manche argent controle Paris), theelepels zilver , theelepels met suikertang verzilverd (Neiman Marcus). Alle 3 in bijbehorende doos.

904. Verzilverde theepot en schalen, Reed & Barton, USA, midden 20e eeuw

Verzilverde theepot en schalen, Reed & Barton, midden 20e eeuw

910. Glazen spuitflessen met aluminium montering, begin 20e eeuw

Glazen spuitflessen met aluminium montering, begin 20e eeuw, 5 stuks

916. Weegschaal, Salter, UK en bel, begin 20e eeuw

Weegschaal “Salter’s improved family scale” en tafelbel begin 20e eeuw

922. Porselein, divers lot, Japan/ China, 18e en 20e eeuw

Porselein, divers lot, Japan/ China, 18e en 20e eeuw

953. Zilver; Taartschep en vorken, Duitsland, begin 20e eeuw

Een taartschep en drie vorken. Zilver 800. Begin 20e eeuw

952. Vaas en glazen object, Bohemen / Scandinavië, 20e eeuw

Vaas en glazen object, Bohemen / Scandinavië, 20e eeuw

956. Aardewerk, plateel vaasjes, België/ Nederland, eerste helft 20e eeuw

Aardewerk, plateel vaasjes, België/ Nederland, eerste helft 20e eeuw

958. Kunstwerken, prentjes en een schilderwerk, 20e eeuw

Kunstwerken, prentjes en een schilderwerk, 20e eeuw

949. Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw, niet gemerkt

951. Glazen vazen met kleurpoeders en überfang techniek, eind 20e eeuw

Glazen vazen met kleurpoeders en überfang techniek, eind 20e eeuw

960. Divers lot koper

Kist, doos en een tondeldoosje.

937. Porseleinen vaas en een gemberpot, China, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen vaas en een gemberpot, China, eerste helft 20e eeuw

983. Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws.

Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws. A. fotolijst in Jugendstil stijl met velours achterkant, gemerkt: Italiaans zilver. B. fotolijst met plastic achterkant, gemerkt: 925.

965. Commode

Commode met opstand, laden en uitschuifblad circa 1900

976. Eiken damesbureau, w.s Duitsland, begin 20e eeuw

Damesbureau eiken begin 20e eeuw

627. (Literatuur) een lot

Een lot literatuur, waaronder Koos van Zomeren en Gerard Reve [Totaal: 23].

761. Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw

777. Tin, een divers lot wo. een kraantjespot, Holland e.a. 19e en 20e eeuw

Tin, een divers lot wo. een kraantjespot, Holland e.a. 19e en 20e eeuw

614. (Literatuur) William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations (17 delen compleet)

William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with illustrations. London, New York, Toronto: Henry Frowde, Oxford University Press, z.j. [ca. 1910]. Uniform gebonden in halfleer. Rug met titelschildjes. Elk deel met vele illustraties in zwart-wit. Ca 600-700pp. per deel. 8vo (19x13 cm). Goede set.

9725 CT Groningen