Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

922. Porselein, divers lot, Japan/ China, 18e en 20e eeuw

Porselein, divers lot, Japan/ China, 18e en 20e eeuw

953. Zilver; Taartschep en vorken, Duitsland, begin 20e eeuw

Een taartschep en drie vorken. Zilver 800. Begin 20e eeuw

952. Vaas en glazen object, Bohemen / Scandinavië, 20e eeuw

Vaas en glazen object, Bohemen / Scandinavië, 20e eeuw

956. Aardewerk, plateel vaasjes, België/ Nederland, eerste helft 20e eeuw

Aardewerk, plateel vaasjes, België/ Nederland, eerste helft 20e eeuw

958. Kunstwerken, prentjes en een schilderwerk, 20e eeuw

Kunstwerken, prentjes en een schilderwerk, 20e eeuw

951. Glazen vazen met kleurpoeders en überfang techniek, eind 20e eeuw

Glazen vazen met kleurpoeders en überfang techniek, eind 20e eeuw

960. Divers lot koper

Kist, doos en een tondeldoosje.

937. Porseleinen vaas en een gemberpot, China, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen vaas en een gemberpot, China, eerste helft 20e eeuw

983. Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws.

Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws. A. fotolijst in Jugendstil stijl met velours achterkant, gemerkt: Italiaans zilver. B. fotolijst met plastic achterkant, gemerkt: 925.

965. Commode

Commode met opstand, laden en uitschuifblad circa 1900

976. Eiken damesbureau, w.s Duitsland, begin 20e eeuw

Damesbureau eiken begin 20e eeuw

627. (Literatuur) een lot

Een lot literatuur, waaronder Koos van Zomeren en Gerard Reve [Totaal: 23].

761. Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw

Bronzen beelden met klassiek thema, tweede helft 20e eeuw

777. Tin, een divers lot wo. een kraantjespot, Holland e.a. 19e en 20e eeuw

Tin, een divers lot wo. een kraantjespot, Holland e.a. 19e en 20e eeuw

750. Kristal, drie flutes / glazen met zilveren voet, midden 20e eeuw

Kristal, drie flutes / glazen met zilveren voet, midden 20e eeuw

753. Kristallen coupes met zilveren voet, Duitsland / Bohemen, eerste helft 20e eeuw

Kristallen coupes met zilveren voet, Duitsland / Bohemen, eerste helft 20e eeuw, geen merken maar getest zilver

757. Messing tabaksdozen, Holland, mogelijk 18e en 19e eeuw

Messing tabaksdozen, Holland, mogelijk 18e en 19e eeuw

760. Divers lot wo. aziatica, 20e eeuw

Divers lot wo. aziatica, 20e eeuw

762. Observator kompas de Nieuwe Rotterdamsche Instrumentenfabriek, ca. 1930

Observator kompas met cardanische ophanging, de Nieuwe Rotterdamsche Instrumentenfabriek, in kist

671. (Socialisme) een divers lot

Een divers lot boeken met betrekking tot socialisme en psychologie. Onder meer: Erich Fromm - De Angst voor de Vrijheid en Ilja Ehrenburg - Storm. [Totaal: 14].

818. Zilver, lot 6 stuks diversen waaronder melk & suiker stel. 1e helft 20 e eeuw.

Zilver, lot 6 stuks diversen waaronder melk & suiker stel. 1e helft 20 e eeuw. Bestaande uit: A. Melk & suiker stel ( verzwaarde voet) Gemerkt: National Sterling weighted. B. 2 kleine vazen gemerkt: National Sterling. C. Een kandelaar gemerkt: reinforced sterling weighted. D. Flessenstop gemerkt: Klein zwaard.

619. (Kunst) H. L. Joly - Japanese Sword Fittings. Naunton Collection (1973)

H. L. Joly. Japanese Sword Fittings. Naunton Collection. London: The Holland Press, 1973. Heruitgave van de eerste druk uit 1912. Hardcover, linnen, met stofomslag. Met vele afbeeldingen in zwart-wit. Gezocht naslagwerk.

755. Litho Henri Toulouse Lautrec

670. (Literatuur) een lot

Een uitgebreid lot literatuur, met onder andere werken van Rene Stoute en Nol Gregoor [Totaal: 21].

614. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations

9725 CT Groningen