Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

847. Gebakservies met thee-en koffiekopjes Royal Albert Old Country Roses, tweede helft 20e eeuw

Gebakservies met thee-en koffiekopjes Royal Albert Old Country Roses, tweede helft 20e eeuw
O.a. etagere, twaalf gebakschotels, twee theekoppen en schotels, schaal en kom.

845. Porseleinen serviesdeek, Hertel Jacob Rehau Bavaria Germany, ca. 1967

Ontbijtservies, 11 kop en schotel, een schotel, theepot, melkkan, botervloot en ontbijtborden.

832. Porseleinen Servies, Hertel Jacob Rehau, Bavaria Germany, ca. 1935

Porseleinen Servies, Hertel Jacob Rehau, Bavaria Germany, ca. 1935
Dekschalen, zes soepborden, schalen, zes grote borden en juskom.

840. Glas, lot divers gekleurd glaswerk, 1e helft 20e eeuw.

Glas, lot divers gekleurd glaswerk, 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit: set van 6 wijnglazen, 5 drinkglazen en 1 borrelglas.

867. Ansichtkaarten Bedum, Schildwolde, Bourtange

72x totaal Periode 1900-1970

834. Metalen auto's, Dinky Toys Meccano Ltd, eerste helft 20e eeuw

Metalen auto's, Dinky Toys Meccano Ltd, eerste helft 20e eeuw, 9 stuks ( een met aanhanger = 10 pcs )

862. Ansichtkaarten Bellingwolde, Finsterwolde etc

Totaal 55x Periode 1900-1970

843. Ansichtkaarten Delfzijl, Appingedam, Bierum etc

36x Delfzijl, 15x Appingedam hierbij 10 andere kaarten met plaatsen uit de regio. Totaal 61x Periode 1900-1970

835. Glas, spijkervaas AD Copier, Leerdam glasfabriek, tweede helft 20e eeuw

Glas, spijkervaas AD Copier, Leerdam glasfabriek, tweede helft 20e eeuw

880. Kaart van Nederland 18e eeuw

Carte des sept provinces-unies des Pays bas 1781. Ingelijst.

959. (Curiosa) een lot ansichten, periode ca. 1900-1930.

Een lot van ca. 150 ansichten, meest topografisch Nederland, periode ca. 1900-1930. Vele van rond 1900. Alle kaarten gelopen.

850. Porseleinen borden en een kom, famille rose, China, 18e eeuw

Porseleinen borden en een kom, famille rose, China, 18e eeuw, 3 stuks, Kom met familiewapen geschilderd in waarschijnlijk Frankrijk.

855. Gofun pop in showcase, Japan, tweede helft 20e eeuw

Gofun pop in showcase, Japan, tweede helft 20e eeuw

859. Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

Houten naaikist met een decor van pauwen, Indonesië, midden 20e eeuw

778. Kelim Afganistan

776. Tapijt Afghanistan

639. (Nederlands-Indie) een lot

Een lot met 7 boeken over Nederlands-Indie, waaronder deel 2 van H. Colijn - Neerlands Indie. Hierbij 'de Gouden Kroon', Gedenkboek van het 50-jarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina. [Totaal: 8].

663. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 6 Hoytema-Kalenders: 1986, 1987, 1992, 1995, 2002 en 2003. Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 6].

678. (Kunst) Een lot

Een divers lot boeken over China, onder andere over Chinees porselein. Onder meer met: Fang - Treasures of the Chinese Scholar en Eva Strober - La Maladie de Porcelaine.... [Totaal: 7].

654. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 10 Hoytema-Kalenders: 1984 tot en met 1988; 1991; 1992; 1995; 2002 en 2003. Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 10].

648. (Architectuur) F. A. J. Vermeulen - Handboek tot de Geschiedenis der Nederlandsche Bouwkunst + enkele andere

F. A. J. Vermeulen - Handboek tot de Geschiedenis der Nederlandsche Bouwkunst. 6 delen, compleet (3 delen tekst, 3 delen platen). 's-Gravenhage: Martinus Nijhoff, 1928/1941. Uniform gebonden in blauw linnen met goudopdruk op voorplat en rug. Tekstdelen ca. 500pp. per deel; de delen met platen gemiddeld 300 pp. per deel. Hierbij 10 boeken over kunst en architectuur, met name met betrekking tot de provincie Groningen en een H. N. Werkman verjaardagskalender [Totaal: 16].

609. (Curiosa) Een lot kinderboekjes waaronder uitgaves van J. Vlieger Amsterdam

Een lot kinderboekjes en reclame-uitingen, waaronder enkele van J. Vlieger te Amsterdam en enkele over St. Nicolaas. Alle met fraaie omslagen en vormgeving.

666. (Groningana) Een lot

Een lot boeken met betrekking tot de provincie Groningen, waaronder Middag Humsterland en Emo's Labyrint. [Totaal: 6].

877. Reproductie, 19e eeuw

Reproductie, 19e eeuw

774. Wollen kamelenzak, Perzië, eerste helft 20e eeuw

Wollen kamelen zak, Perzië, eerste helft 20e eeuw

9725 CT Groningen