Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

989. Diverse spellen o.a. bikkelen en tombola wo. Driessen cacao, eerste helft 20e eeuw

Diverse spellen o.a. bikkelen en tombola wo. Driessen cacao, eerste helft 20e eeuw

992. Zilver, lodereindoos, Nederlands 1866.

Zilver, lodereindoos, Nederlands 1866. Bewerkte doos en met initialen in schild: M J K en 1866. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 , jaarletter G=1866 en meesterteken: slecht te lezen.( vermoedelijk Jan Schijfsma Sneek.

995. Zilver/ doublé, Lot van 4 stuks, 20e eeuw.

Zilver/ doublé, Lot van 4 stuks, 20e eeuw. Bestaande uit: A. 2 x zilveren manchetknopen. B. Filigrein zilveren broche. C. Double armband.

997. Zilver/ doublé, lot van 8 stuks diverse sieraden, 20e eeuw.

Zilver/ doublé, lot van 8 stuks diverse sieraden, 20e eeuw. Bestaande uit: A. Zilveren hanger/broche met Egyptische dames. B. 4 religieuze hangers waarvan 1 onedel. C. zilveren ring met steen. D. Doublé ring en oorbellen.

679. (Curiosa) Een uitgebreid lot litho's van koningen en staatsmannen

Een uitgebreid lot litho's (een verhuisdoos vol) van staatsmannen en koningen. Serie: Historische Portretten, uitgave Joh. Ykema te 's-Gravenhage. O.a. Koning Willem I en Karel V. Vele litho's (meerdere malen) dubbel. [Totaal: ca. 80].

680. (Curiosa) een uitgebreid lot aandelen

Een uitgebreid lot aandelen, bijna een verhuisdoos vol. Onder meer met aandelen van The Rock Company, Unilever en de Kaiser Frazer Corporation.

759. Aardewerk en persglas, plantenbak en presse papier ( Mats Johnson ), tweede helft 20e eeuw

Aardewerk en persglas, plantenbak en presse papier ( Mats Johnson ), tweede helft 20e eeuw

684. (Groningana) een lot

Een divers lot boeken met betrekking tot de stad en de provincie Groningen. Onder meer Meindert Schroor: De Atlas van Kooper en Koken op het Hogeland. [Totaal: 6].

687. (Groningana) een lot

Een lot boeken met betrekking tot de stad en de provincie Groningen. Enkele boeken over Groningen in de Tweede Wereldoorlog, hierbij een aantal titels over scholen. [Totaal: 10].

802. Stoffen beer

Stoffen beer met stro gevuld, Holland, eerste helft 20e eeuw.

712. Stripboeken Agent 327

Deel 1 t/m 12 en deel 15, 16 en 18. Deel 2, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16 en 18 eerste druk.

690. (Groningana) een lot

Een divers lot boeken met betrekking tot de stad en provincie Groningen, waaronder: P. Kooij, Groningen 1870-1914 en Winsum Gedenkboek 1982. [Totaal: 32].

686. (Geschiedenis) een lot

Een lot boeken, met name met betrekking tot geschiedenis. Onder andere: Auke van der Woud: Het Lege Land en enkele titels van Simon Schama. [Totaal: 13].

711. Stripboeken Nero en de avonturen van detectief Van Zwam

Tien stripboeken Nero 1e druk en zeven stripboeken van Nero een herdruk.

697. (Groningana) Een uitgebreid lot Der Clercke Cronike

Een uitgebreid lot Der Clercke Cronike. Algemeen Groningsch/Groninger Studentenweekblad van der Schole Tho Sunte Meerten. Redactie: H. A. van Calcar e.v.a. In totaal 22 banden (veelal met nummers uit de jaren '30 en '40) met ingebonden nummers, diverse jaargangen. Met vele advertenties van Groningse bedrijven in de bladen.

709. Maarten Toonder stripboeken, boeken en krantenknipsels Heer Bommel

Groot aantal krantenknipsels van Heer Bommel, stripboek Panda, stripboeken Tom Poes, boeken van Olivier Bommel en Arretje Nof.

814. Oleografie op paneel, portret van een kind, midden 20e eeuw

Oleografie op paneel, portret van een kind, midden 20e eeuw

998. Kunststof engelen, eind 20e eeuw

Veertien stuks, plastic.

888. Metaal, modern dressoir.

Metaal, modern dressoir.

706. (Filosofie) De grote denkers der eeuwen, 11 delen

J. A. Bergmeijer e.a. (bewerking) - De Groote Denkers der Eeuwen, 11 delen. Amsterdam: Cohen Zonen, z.j. [ca. 1900]. Uniform gebonden hardcovers, linnen. Ca. 300pp per deel. 8vo (21x17 cm). [Totaal: 11]

754. Houten tafelklok versiert met parelrand, begin 20e eeuw

Houten tafelklok versiert met parelrand, begin 20e eeuw

783. Plate, lot van 3 stuks waaronder een klein dienblad, midden 20e eeuw.

Plate, lot van 3 stuks waaronder een dienblad, midden 20e eeuw. Bestaande uit: Dienblad, schaal( brood?)en vaas/avondmaalsbeker?

613. (Kunst) Stacey Pierson - Song Ceramics. Art History, Archaeology and Technology

Stacey Pierson - Song Ceramics. Art History, Archaeology and Technology. Colloquies on Art and Archaeology in Asia No. 22. Paperback. London: Percival David Foundation of Chinese Art, 2004, Met vele afbeeldingen in kleur en zwart-wit. 237pp.

820. Kristal/metaal, lot van 6 stuks waaronder een stel zoutvaten, 1e helft 20e eeuw.

Kristal/metaal, lot van 6 stuks waaronder een stel zoutvaten, 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit 2 strooiers, een stel zoutvaten+ lepels, suikerbak en fles.

826. Porseleinen schotels met Chinoiserie, Mosa Maastricht, ca. 1920

Porseleinen schotels met Chinoiserie, Mosa Maastricht, ca. 1920
11 stuks.

9725 CT Groningen