Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

752. Houten olifant met benen tanden, India, midden 20e eeuw

Houten olifant met benen tanden, India, midden 20e eeuw

793. Porseleinen serviesdeel, MOSA Maastricht, decor Lange lijs, ca. 1920

Porseleinen serviesdeel, MOSA Maastricht, decor Lange lijs, ca. 1920 ,33 stuks inclusief deksels

825. Porselein, diverse borden en kommen, 20e eeuw

Porselein, diverse borden en kommen, 20e eeuw

767. Gips, beeld van een lezen kind, Frankrijk, begin 20e eeuw

Gips, beeld van een lezen kind, Frankrijk, begin 20e eeuw

785. Aardewerk, Mobach gebakstel, ca, 1955

Aardewerk, Mobach gebakstel, ca, 1955, 9 gebaksborden en een taartbord totaal 10 pcs.

830. Vazen en schaaltjes, Jaap Ravelli, tweede helft 20e eeuw

Vazen en schaaltjes, Jaap Ravelli, tweede helft 20e eeuw

819. Divers lot tin.

Tin/metaal, lot van 7 stuks diversen waaronder een broodmand, midden 20e eeuw. Bestaande uit: Melkkan, lepelvaas, suikerpot, botervloot, kandelaar, vaas en broodmand.

640. (Kunst) een lot uitgaves van The Oriental Ceramic Society

Een lot uitgaves van The Oriental Ceramic Society, waaronder 13 delen van Transactions of the Oriental Ceramics Society 1982/2015. Vele afbeeldingen in kleur en zwart-wit in de delen. Hierbij 3 andere uitgaves van eerdergenoemde Society. [Totaal: 16].

943. Porselein, een divers lot wo. Japan / China/ 19e en 20e eeuw

Porselein, een divers lot wo. Japan ( Satsuma ) / China, 19e en 20e eeuw, 34 stuks

789. Wollen tapijt, China, 20e eeuw

Wollen tapijt, China, 20e eeuw

896. RVS bestekset, Zilmeta Gero, eerste helft 20e eeuw

Divers bestekset 6-delig met o.a. messenslijper, messen, vorken, opscheplepels en lepels.

946. Klok

Gebronsd wit metalen klok Frankrijk circa 1900

624. (Kinderboeken) Miroslav Sasek - This is Rome; This is New York + 3 andere

Kavel met 5 kinderboeken met illustraties van Miroslav Sasek (1916-1980). Onder meer: This is Rome en This is New York. Gebonden, 4 banden van de 5 met stofomslag. London: The Macmillan Company, 1960/1963. Met vele fraaie illustraties, die kinderen een indruk moesten geven van het leven in een wereldstad. Ca. 60pp. per deel. [Totaal: 5].

642. (Kunst) een lot

Een lot van 8 boeken over kunst en modern design, waaronder Horst Hamann: Vertical View en Andre Volten: Beelden voor de eigen ruimte. [Totaal 8].

620. (Literatuur/boekbanden) - 3 romans van Is. Querido

Is. Querido, Menschenwee. Roman van het Land. Haarlem: De Erven F. Bohn, [1903]. Met bandontwerp van Willem Karel Rees (1880-1962). Hierbij 2 andere titels van Is. Querido in een fraaie band: (1): Kunstelaarsleven. Haarlem, De Erven F. Bohn, 1906. Twee delen in een band en (2) Zegepraal. Haarlem, de Erven F. Bohn, 1904. Alle boeken gebonden in linnen. 8vo (22x17 cm). [Totaal: 3].

694. (Literatuur) Gedichten van Hubert Korneliszoon Poot (1722/1735)

Gedichten van Hubert Korneliszoon Poot, met kunstige prenten versiert. Complete set in 3 banden. Delft, Reinier Boitet, 1722/1735. Achterin deel 3 'by gevoegt het leven des dichters.' (Poot, geboren in 1689, overleed in 1733). Deel 1 en 2 gebonden in perkament, deel 3 in later halflinnen. Deel 1 met gegraveerde titelpagina door Bleyswyk, voorts een aantal fraaie gravures in deze band. Portret van de auteur ontbreekt.

662. (Geschiedenis) Lettres Vendeennes + 2 andere (1826/1860).

3 titels met betrekking tot geschiedenis, alle in het Frans. Losse delen uit verschillende sets (incompleet). Gebonden in halfleer.

898. Blikken trein met wagons

Zwarte blikken locomotief met kolenwagen en 3 wagons

863. Kristallen karaffen met zilveren montering, Holland, eind 19e eeuw

Kristallen karaffen met zilveren montering, Holland, eind 19e eeuw, zilver ongemerkt , getest

1017. Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

1020. Krijttekening G. Kossens

Krijttekekening gesigneerd door G. Kossens.

786. Brons, beeld van een putti, 20e eeuw.

Brons, beeld van een putti, 20e eeuw.

816. Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw

Houten dienbladen, een gemaakt in Leeuwarden en een tas geborduurd met kralen, 20e eeuw

836. Zilver, een lot van 3 anjervazen, Nederlands 1e helft 20e eeuw.

Zilver, een lot van 3 anjervazen, Nederlands 1e helft 20e eeuw. Alle 3 gemerkt.

614. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations

9725 CT Groningen