662. (Geschiedenis) Lettres Vendeennes + 2 andere (1826/1860).

3 titels met betrekking tot geschiedenis, alle in het Frans. Losse delen uit verschillende sets (incompleet). Gebonden in halfleer.

Kavelnummer en naam 662. (Geschiedenis) Lettres Vendeennes + 2 andere (1826/1860).
Veiling Veiling 26 sessie 2

Max. 22x15 cm (8vo).

Conditie Redelijk tot zeer redelijk, met gebruikssporen, namen in inkt, stempels etc. Binding goed.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen