663. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 6 Hoytema-Kalenders: 1986, 1987, 1992, 1995, 2002 en 2003. Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 6].

Kavelnummer en naam 663. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders
Veiling Veiling 26 sessie 2

47x20 cm

Conditie Algemeen goede conditie, enkele met gebruikssporen. Enkele kalenders nog nieuw in plastic.
Startbod€ 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen