Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

831. Prenten wo. Kerk Dordrecht, gesigneerd, eerste helft 20e eeuw

Prenten wo. Kerk Dordrecht, gesigneerd, eerste helft 20e eeuw

839. Porselein, lot diverse serviesdelen, Royal Albert, Engeland, 2e helft 20e eeuw.

Porselein, lot diverse serviesdelen, Royal Albert, Engeland, 2e helft 20e eeuw.Bestaande uit: Diverse kop-en schotels, schalen en melkkan.

844. Metaal, divers lot speelgoed auto's, wo. Lion car, Lesney etc, 20e eeuw

Metaal, divers lot speelgoed auto's, wo. Lion car, Lesney etc, 20e eeuw, 21 stuks ( een met oplegger )

838. Serviesdeel "Harmony" Shape Alfred Meakin England, ca. 1930

Drie serveerschalen, juskom, dekschaal, acht soepborden, zes dinerborden en acht ontbijtborden.

851. Porseleinen dekselpotten met een decor van hanen, China, midden 20e eeuw

Porseleinen dekselpotten met een decor van hanen, China, midden 20e eeuw

906. Zilver, veterhaak, Birmingham 1903/04

Zilver, veterhaak, Birmingham 1903/04. Veterhaak met een zilveren bewerkt handvat en ijzeren haak. Gemerkt.

868. Zilver, Lodereindoos + 1 andere in de vorm van een pompoen o.a Nederlands 1974.

Zilver, Lodereindoos + 1 andere in de vorm van een pompoen o.a Nederlands 1974. Pompoen gemerkt met 800( 800/1000 zilver). Lodereindoos gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter )=1974 en meesterteken: Niekerk Schoonhoven.

869. Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

901. Hyacint glazen.

661. (Kunst) een uitgebreid lot boeken over Rembrandt

Een uitgebreid lot boeken over Rembrandt. Vele titels over zijn werk, waaronder enkele over zijn kunst met betrekking tot de Bijbel. Hierbij enkele Rembrandt-kalenders. De meeste titels in het Nederlands. [Totaal ruim 30].

876. Zilver, poederdoos, Nederlands 1951.

Zilver, Poederdoos, Nederlands 1951. Inscriptie aan voorzijde: Maria Evendik, 5-10-'51. Gemerkt: Klein zwaard , 925 ( 925/1000 zilver).

861. Aardewerk vaas, Gouda plateel, Zuid- Holland, Jan van Schaik, ca. 1930

Aardewerk vaas, Gouda plateel, Zuid- Holland, Jan van Schaik, ca. 1930

966. Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw
Theepot, melkkan, suikerpot, vier kopjes, vier eierdopjes en zes schotels.

957. Aardewerk, Lampetstel, Societe Ceramique Maestricht, ca. 1920

Lampetstel Societe Ceramique Maestricht

934. Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en kommen, China, 18e en 19e eeuw

935. Porseleinen waterdruppelaars, China, tweede helft 20e eeuw

Porseleinen waterdruppelaars, China, tweede helft 20e eeuw

707. (Encyclopedieen) Encyclopaedia Britannica (1961)

Encyclopaedia Brittanica. 24 delen (inclusief indexdeel). Chicago etc.:Encyclopaedia Brittanica, Ltd, 1961. Hierbij de Brittanica World Language Dictionary (uitg. 1960); de World Atlas (folio, uitg. 1960). Uniform gebonden in kunstleer. Uitgebreid naslagwerk.

636. (Groningana) Triumf-Zang (...) ter Blijde Aankomst van (...) Willem de Eerste (1813) + enkele andere

H. N. - Triumf-Zang of Mijne Hulde en Mijne Wenschen, uitgeboezemd ter Blijde Aankomst van Zijne Doorluchtige Hoogheid Willem de Eerste, Prins van Orange en Nassauw in de van ouds Vereenigde Nederlanden op den 30 november 1813. Groningen, J. H. Bolt, 1813. 8pp. Zeer schaars. Hierbij een publicatie van Uitgeverij Oomkens in relatie tot de Franse Tijd (1814). + 3 Almanakken van Hazelhoff [totaal: 5].

945. Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw

Aardewerk, twee waterpijpen, China, tweede helft 20e eeuw, mist de bronzen mondstukjes

622. (Literatuur) een lot

Een lot literatuur, waaronder Jan Hanlo, Connie Palmen en P. F. Thomese. [Totaal: 19].

675. (Literatuur) een lot

Een lot boeken, literatuur. Onder meer enkele titels van Rudy Kousbroek en een aantal uit de serie Prive-Domein/Open Domein. [Totaal: 22].

626. (Socialisme) Karl Marx - Het Kapitaal (1e Nederlandse druk) + enkele andere

Karl Marx - Het Kapitaal. Hoofdstuk I-IX. Vertaling: F. Van der Goes. Amsterdam: S. L. van Looy, 1901. Hardcover met gekartonneerde platten. Internationale Bibliotheek, deel 17. Eerste Nederlandse vertaling van dit standaardwerk. 258pp, 8vo (20x14 cm). Hierbij: Frans Mehring - Karl Marx. Geschiedenis van zijn Leven. Rotterdam: Brusse, 1921 en enkele andere titels, waaronder met betrekking tot literatuur. [Totaal: 6].

605. (Curiosa) een lot documenten

Een lot veelal persoonlijke documenten, waaronder schooldiploma's en stamkaarten. Hierbij 2 kalenderbladen (van de 5) van de Jubileumkalender van het Nieuwsblad van Het Noorden uit 1938 en een Bijbel.

632. (Literatuur/Boekbanden) een lot

Een divers lot literatuur, vele titels in Art Nouveau of Art Deco boekband. Onder andere met: Joost Mendes - Het Geslacht der Santeljano's (2 delen compleet). [Totaal: 17].

614. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations

9725 CT Groningen