868. Zilver, Lodereindoos + 1 andere in de vorm van een pompoen o.a Nederlands 1974.

Zilver, Lodereindoos + 1 andere in de vorm van een pompoen o.a Nederlands 1974. Pompoen gemerkt met 800( 800/1000 zilver). Lodereindoos gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter )=1974 en meesterteken: Niekerk Schoonhoven.

Kavelnummer en naam 868. Zilver, Lodereindoos + 1 andere in de vorm van een pompoen o.a Nederlands 1974.
Veiling Veiling 26 sessie 2

Hoogte lodereindoos: 4.1 cm. Hoogte pompoendoos: 3.3. cm.

Totaalgewicht: 47 gram.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen