869. Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw

Kavelnummer en naam 869. Porselein, Capucijner bruine kommen, China, 19e en 20e eeuw
Veiling Veiling 26 sessie 2

Kleinste maat 7 cm en grootste ca. 12 cm

Conditie Goede conditie, 1 kom gebroken, 1 kom heeft een haarlijn
Startbod€ 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen