Veiling: Veiling 26 sessie 2
Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa
856. Bronzen vaas met voorstelling van een Kabuki speler, Japan, ca. 1900
Bronzen vaas met voorstelling van een Kabuki speler, Japan, ca. 1900
873. Zilver, kleine anjervaas + 1 andere, Nederlands midden 20e eeuw.
Zilver, kleine anjervaas + 1 andere, Nederlands midden 20e eeuw. De anjervaas is onduidelijk gemerkt en verzwaard . De andere vaas is gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter M=1947 en meesterteken: Gerritsen & v.Kempen Zeist.
927. Porseleinen, kinderservies, midden 20e eeuw
Porseleinen, kinderservies, midden 20e eeuw
909. Glas, presse papiers, wo. Murano 20e eeuw
Glas, presse papiers, wo. Murano 20e eeuw, 9 stuks
658. (Medisch) Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man + 1 andere
Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man en Ziekten van het Skelet. (Deel 1 en 2 uit de serie: Ervaringen uit de interne kliniek). Haarlem: De Erven F. Bohn, 1937/1938. Beide delen gebonden in uniform linnen. 90; 200pp. 28x22 cm (4to).
994. Bijbel, Johannes Enschede & zonen, nieuwe testament 1856, met delen van zilveren montering
Bijbel, Nieuwe testament 1856, met delen van zilveren montering
890. Blikken Hornby trein ca. 1930
Hornby bb 8051 SNCF trein.
803. Microscoop Beck & Söhne
Professionele microscoop Beck & Söhne, jaren 50. Met toebehoren.
893. Ansichtkaarten Theophile Steinlen
Een lot met 9 proefdrukken/Halffabrikaten van ansichtkaarten naar ontwerp van Theophile Steinlen.
980. Metaal en hout, wachtkamer stoelen ( 4 stuks ) Kembo cyclus, eind 20e eeuw
Metaal en hout, wachtkamer stoelen ( 4 stuks ) Kembo cyclus, eind 20e eeuw, slechts een afgebeeld maar zijn er 4
996. Kunststof engelen, eind 20e eeuw
Vier engelen, plastic.
659. (Groningana) een lot veelal persoonlijke documenten
Een lot veelal persoonlijke documenten van een familie uit de provincie Groningen, veel uit het begin van de 19e eeuw, enkele uit de 18e eeuw. Tevens enkele documenten uit het einde van de 19e eeuw. Veel terugkerende plaatsnamen: Bedum en Usquert. o.a. Koopbrieven, Inschrijving voor de Nationale Militie, geboorteregistraties etc. Hierbij enkele gedrukte boekjes.
610. (Groningen) een lot met bloemlezingen van Dichters in de Prinsentuin en De Dichtclub
Een lot met bloemlezingen van Dichters in de Prinsentuin en De Dichtclub, uit de periode 2000-2012. Alle gepubliceerd in een kleine oplage. Hierbij enkele andere, veelal lastig te vinden titels met betrekking tot Groningen.
936. Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw
Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw
942. Palissander houten beeld, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
Palissander houten beeld, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
955. Pijpen divers materialen wo. meerschuim, 19e en 20e eeuw
Pijpen divers materialen wo. meerschuim, 19e en 20e eeuw
925. Porselein / aardewerk , borden en een schaal, divers lot, 18e, 19e en 20e eeuw
Porselein / aardewerk , borden en een schaal, divers lot, 18e, 19e en 20e eeuw
883. Gravure Martinitoren Groningen
Gravure Martinitoren Groningen
871. Ets, Keizersgracht Amsterdam en landkaart Drenthe 1742
Ets, Keizersgracht Amsterdam en ingekleurde landkaart van Drenthe uit 1742.
858. Bronzen boeddha, Thailand, eind 20e eeuw
Bronzen boeddha, Thailand, eind 20e eeuw
688. (Literatuur) - Emile Zola's werken
Emile Zola - Emile Zola's Werken. Serie Rougon-Macquart. 14 delen (incomplete serie). Nijmegen en Arnhem: E & M Cohen, z.j. Uniform gebonden in rood linnen. Ca 300-400 pp. per deel. 8vo (20x14 cm).
614. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations
William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with illustrations. London, New York, Toronto: Henry Frowde, Oxford University Press, z.j. (circa 1910). Uniform gebonden in halfleer, rug met titelschildjes. Elk deel met vele illustraties in zwart-wit. Circa 600-700pp. per deel, 8vo.
9725 CT Groningen