Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

849. Porseleinen penselenbeker, China, ca. 1920 ( Republiek periode )

Porseleinen penselenbeker, China, ca. 1920 ( Republiek periode )

856. Bronzen vaas met voorstelling van een Kabuki speler, Japan, ca. 1900

Bronzen vaas met voorstelling van een Kabuki speler, Japan, ca. 1900

873. Zilver, kleine anjervaas + 1 andere, Nederlands midden 20e eeuw.

Zilver, kleine anjervaas + 1 andere, Nederlands midden 20e eeuw. De anjervaas is onduidelijk gemerkt en verzwaard . De andere vaas is gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter M=1947 en meesterteken: Gerritsen & v.Kempen Zeist.

927. Porseleinen, kinderservies, midden 20e eeuw

Porseleinen, kinderservies, midden 20e eeuw

909. Glas, presse papiers, wo. Murano 20e eeuw

Glas, presse papiers, wo. Murano 20e eeuw, 9 stuks

915. Koper bakje en knipschaar

Koper bakje en knipschaar

919. Divers lot tin

Divers lot tin

658. (Medisch) Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man + 1 andere

Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man en Ziekten van het Skelet. (Deel 1 en 2 uit de serie: Ervaringen uit de interne kliniek). Haarlem: De Erven F. Bohn, 1937/1938. Beide delen gebonden in uniform linnen. 90; 200pp. 28x22 cm (4to).

994. Bijbel, Johannes Enschede & zonen, nieuwe testament 1856, met delen van zilveren montering

Bijbel, Nieuwe testament 1856, met delen van zilveren montering

1007. Porseleinen vazen, Arita, Japan, ca. 1900

Porseleinen vazen, Arita, Japan, ca. 1900

890. Blikken Hornby trein ca. 1930

Hornby bb 8051 SNCF trein.

924. Jaren 50 keukenrek koffie, thee en suiker etc.

Jaren 50 keuken rek met Nederlands opschrift. Alle originele bakken zijn aanwezig. Gemaakt in Hongarije bij de firma Granit.

803. Microscoop Beck & Söhne

Professionele microscoop Beck & Söhne, jaren 50. Met toebehoren.

893. Ansichtkaarten Theophile Steinlen

Een lot met 9 proefdrukken/Halffabrikaten van ansichtkaarten naar ontwerp van Theophile Steinlen.

980. Metaal en hout, wachtkamer stoelen ( 4 stuks ) Kembo cyclus, eind 20e eeuw

Metaal en hout, wachtkamer stoelen ( 4 stuks ) Kembo cyclus, eind 20e eeuw, slechts een afgebeeld maar zijn er 4

996. Kunststof engelen, eind 20e eeuw

Vier engelen, plastic.

659. (Groningana) een lot veelal persoonlijke documenten

Een lot veelal persoonlijke documenten van een familie uit de provincie Groningen, veel uit het begin van de 19e eeuw, enkele uit de 18e eeuw. Tevens enkele documenten uit het einde van de 19e eeuw. Veel terugkerende plaatsnamen: Bedum en Usquert. o.a. Koopbrieven, Inschrijving voor de Nationale Militie, geboorteregistraties etc. Hierbij enkele gedrukte boekjes.

1017. Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

Aardewerk, twee rozenstekers, plateelbakkerij Regina en Zuid Holland, ca. 1920

940. Tegels

Lot van negen tegels circa 1900

610. (Groningen) een lot met bloemlezingen van Dichters in de Prinsentuin en De Dichtclub

Een lot met bloemlezingen van Dichters in de Prinsentuin en De Dichtclub, uit de periode 2000-2012. Alle gepubliceerd in een kleine oplage. Hierbij enkele andere, veelal lastig te vinden titels met betrekking tot Groningen.

936. Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw

Porseleinen Imari vazen, Japan, 19e en 20e eeuw

942. Palissander houten beeld, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

Palissander houten beeld, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw

955. Pijpen divers materialen wo. meerschuim, 19e en 20e eeuw

Pijpen divers materialen wo. meerschuim, 19e en 20e eeuw

925. Porselein / aardewerk , borden en een schaal, divers lot, 18e, 19e en 20e eeuw

Porselein / aardewerk , borden en een schaal, divers lot, 18e, 19e en 20e eeuw

614. (Literatuur) William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations (17 delen compleet)

William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with illustrations. London, New York, Toronto: Henry Frowde, Oxford University Press, z.j. [ca. 1910]. Uniform gebonden in halfleer. Rug met titelschildjes. Elk deel met vele illustraties in zwart-wit. Ca 600-700pp. per deel. 8vo (19x13 cm). Goede set.

9725 CT Groningen