Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

698. (Curiosa) Een uitgebreid lot plaatjesalbums

Een uitgebreid lot plaatjesalbums, o.a. Carl Hagenbeck's dierenvangst met de ufa in de wildernis (uitgave N. V. Koninklijke Zeepfabrieken De Duif) en een aantal albums van Jac. P. Thijsse. De albums zijn veelal compleet. Zowel originelen als herdrukken. [Totaal: ca. 35].

964. Kristal/glas, 6-armige kroonluchter, midden 20e eeuw.

Kristal/glas, 6-armige kroonluchter, midden 20e eeuw. Zogenaamde Marie Therese lamp met pegels.

635. Boeken - Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen

Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfundingen Gewerbe und Industrien. Leipzig: Verlag von Otto Spamer, 1898/1901. 10 delen compleet. Gebonden in halfleer. Goudopdruk en titelschildje op de rug. Met vele afbeeldingen in zwart/wit en uitvouwbare platen. 3 banden in originele kartonnen schuifdoos. Ca. 700pp. per deel.

634. (Cartografie) Gunter Schilder - Monumenta Cartographica Neerlandica (4 mappen)

Gunter Schilder - Monumenta Cartographica Neerlandica. In totaal 4 mappen met kaarten, tekstdelen manco. Deel 1, 3, 4 en 5. Alphen aan den Rijn, Canaletto, [1986/1996]. Alle gebonden in uniform blauw linnen met goudopdruk. Niet gecollationeerd, lijkt grotendeels compleet.

643. Literatuur

Divers lot literatuur, veelal in Art Nouveau en Art Deco boekbanden. Onder andere Stijn Streuvels - Zomerland (2e druk); Naoshi Tokoenaga - Straat zonder zon; A.M. de Jong - De Rijkaard en H. Heijermans - Droomkoninkje. Totaal 17 boekbanden, eerste helft 20e eeuw.

920. Divers lot koper

Divers lot koper

772. Tapijt Afganistan

703. (Groningana) C. Polak Reclameboekjes

2e en het 3e verhaal van de avonturen van Rojo en Ranja. Ranja's strijd op het citroenen-eiland en Ranja's vlucht naar Hawaii. Uitgave C Polak Ranjafabriek in de stad Groningen

808. Metalen gasmasker en leren tassen, Europa, 20e eeuw

Metalen gasmasker en leren tassen, Europa, 20e eeuw

924. Jaren 50 keukenrek koffie, thee en suiker etc.

Jaren 50 keuken rek met Nederlands opschrift. Alle originele bakken zijn aanwezig. Gemaakt in Hongarije bij de firma Granit.

9725 CT Groningen