635. Boeken - Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen

Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfundingen Gewerbe und Industrien. Leipzig: Verlag von Otto Spamer, 1898/1901. 10 delen compleet. Gebonden in halfleer. Goudopdruk en titelschildje op de rug. Met vele afbeeldingen in zwart/wit en uitvouwbare platen. 3 banden in originele kartonnen schuifdoos. Ca. 700pp. per deel.

Kavelnummer en naam 635. Boeken - Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen
Veiling Veiling 26 sessie 2
Afmetingen 4to, 25,5x18 cm,
Conditie Zeer redelijk. De banden met schaafspoortjes, gebruiksspoortjes en missende stukjes leer. Binnenwerk goed. Schuifdozen sleets. Enkele aantekeningen in potlood in de delen.
Startbod€ 0
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen