Veiling: Veiling 26 sessie 2
Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa
972. Een lot stereofoto's, Noord- en Midden Amerika
Een lot stereofoto's. Kaarten van Costa Rica, Canada, Barbados, Martinique, Panama, Guatemala en Guadaloupe. Uitgave: Keystone, ca. 1905. [Totaal: 11].
667. (Literatuur) een lot boekenweekgeschenken
Een uitgebreid lot met naoorlogse boekenweekgeschenken. Onder meer titels van Maarten 't Hart, J. M. A. Biesheuvel en Marnix Gijsen. Van enkele titels meerdere exemplaren. [Totaal ca. 30 titels].
653. (Literatuur) een lot
Een lot literatuur, o.a. van/over Simon Vestdijk en Jan Wolkers. [Totaal: 13].
973. Zilver, lot van 14 stuks waaronder: ketting, oorbellen en broches, 20/21 eeuw.
Zilver, lot van 14 stuks waaronder: ketting, oorbellen en broches, 20/21 eeuw. Bestaande uit: 7 broches, paar oorbellen, armband + ketting, ketting met hanger ( steen mist), 2 ringen( 1= beschadigt) en een zakhorloge.
629. (Diversen) een lot
Een uitgebreid lot boeken, alle klein formaat, voornamelijk op het gebied van literatuur en filosofie. Onder andere met enkele titels van de Wereldbibliotheek in Art Nouveau boekband.
982. ijzeren designstoelen, twee stuks, tweede helft 20e eeuw
ijzeren designstoelen, twee stuks, tweede helft 20e eeuw, slechts een afgebeeld.
978. Houten schaaktafel met messing bovenblad, ca 1900
Houten schaaktafel met messing bovenblad, ca 1900. Spinnenkop onderstel.
677. (Naslagwerken) Van Dale's Groot Woordenboek der Nederlandsche Taal (4e uitgave) + enkele andere
H. Kuiper Jr. e.a. (bewerking) - Van Dale's Groot Woordenboek der Nederlandsche Taal. 4e uitgave. 's-Gravenhage en Leiden e.a.: Martinus Nijhoff en A. W. Sijthoff, 1904. Hierbij enkele andere naslagwerken, waaronder: I. M. Calisch, New Complete Dictionary of the English and Dutch Languages (...) 2nd edition. 1 deel (van 2): Dutch-English. Tiel: H. C. A. Campagne & Zoon, z.j. [ca. 1892]. [Totaal: 7].
985. Porselein, miniatuur bank, tafel en 3 stoelen, 1e helft 20e eeuw.
Porselein, miniatuur bank, tafel en 3 stoelen, 1e helft 20e eeuw. Versierd met kleine gekleurde porseleinen bloemen.
603. (Literatuur) W. F. Hermans - Nooit meer slapen (1e druk, 1966)
W. F. Hermans - Nooit meer slapen. Eerste druk met de spelfout op pp. 220 ('haudt'). Amsterdam, De Bezige Bij, 1966. Literaire Reuzenpocket 173. Paperback. 251pp.
617. (Literatuur) Een lot met Vlaamse auteurs
Een uitgebreid lot met literaire werken van Vlaamse auteurs, waaronder Walter van den Broeck en Louis Paul Boon. [Totaal: 17].
607. (Literatuur) een lot met o.a. Ronald Giphart
Een lot literaire werken van o. a. Ronald Giphart en Koenraad Goudeseune [Totaal: 12].
608. (Literatuur) een lot Jeroen Brouwers
Een lot titels van Jeroen Brouwers (1940-), onder meer Datumloze Dagen en Het Vliegenboek.
615. (Kunst/Fotografie) Neurdein Frères (fotografie) - Le Panorama. Exposition Universelle (1900).
Neurdein Frères (fotografie) - Le Panorama. Exposition Universelle. Parijs: Librairie d'Art, Ludovic Baschet, 1900. Ca. 150pp, ongepagineerd. Oblong, gebonden in rood linnen met goudopdruk op het voorplat. Vele afbeeldingen in het binnenwerk van de Exposition Universelle in Parijs in 1900.
647. (Literatuur) Een lot Engelse literatuur
Een divers lot met boeken in de Engelse taal, grotendeels literatuur. Onder meer met enkele titels van uitgeverij Tauchnitz. [Totaal: 15].
657. (Kinderboeken) een lot
Een uitgebreid en divers lot met voornamelijk kinderboeken, onder meer van Johan Fabricius. Hierbij enkele boekenweekgeschenken. [Totaal: 22].
638. Geschiedenis boeken
Een lot boeken van zeven boeken met betrekking tot geschiedenis, waaronder G. McCall Theal - De Geschiedenis van Zuid-Afrika en enkele boeken over Griekse en Romeinse geschiedenis.
650. (Literatuur) Anna Blaman - Vrouw en Vriend (1949), gesigneerd + enkele andere
Anna Blaman - Vrouw en Vriend. Amsterdam, J. M. Meulenhoff, 1949. Gesigneerd door Blaman op schutblad voorin. Hierbij enkele andere boeken, voornamelijk literatuur. [Totaal: 12].
618. (Literatuur) Ernest Hemingway - A Moveable Feast (1e druk) + enkele andere
Ernest Hemingway - A Moveable Feast. London: Jonathan Cape, 1964. (1e druk). Hardcover, goudopdruk op de rug. Stofomslag manco. 192pp. 8vo (20x13 cm). Hierbij 6 andere titels in het Engels, veelal literatuur. [Totaal: 7].
641. (Natuur) een lot
Een divers lot boekjes over flora en fauna. [Totaal: 9].
656. (Kunst) een lot over keramiek
Een lot boeken over keramiek, waaronder majolica. Onder meer met: Dingeman Korf - Nederlandse Majolica en Pieter Jan Tichelaar e.a. - 400 jaar Fries Aardewerk. Steengoed! [Totaal: 9].
628. (Socialisme) een uitgebreid lot
Mr. A. S. de Leeuw e.a. (reds.) - W. I. Lenin. Verzamelde Werken. Amsterdam: Uitgeverij Pegasus, 1936/1939. 9 van de 12 delen: deel 9, 11 en 12 manco. Uniform gebonden in rood linnen. Hierbij: L. Trotzki - Geschiedenis der Russische Revolutie. 4 van de 5 delen (deel 2 ontbreekt). Amsterdam: E. M. Querido, 1936; de complete serie Gedenkschriften van P. J. Troelstra en enkele andere boeken met betrekking tot het socialisme. [Totaal: 25].
970. Boek Spoor-en tramwegen en kommen Petrus Regout Maastricht, begin en midden 20e eeuw
Boek Spoor-en tramwegen en kommen Petrus Regout, Maastricht begin en midden 20e eeuw
987. Plakboek met kaarten, foto's en krantenknipsels
Plakboek van 1952-1953 en kaarten
708. Programmaboekjes Carre uit o.a. 1940-1945
Programmaboekjes Carre uit o.a. 1940, 1942, 1944, 1945 en 1946
9725 CT Groningen