615. (Kunst/Fotografie) Neurdein Frères (fotografie) - Le Panorama. Exposition Universelle (1900).
Neurdein Frères (fotografie) - Le Panorama. Exposition Universelle. Parijs: Librairie d'Art, Ludovic Baschet, 1900. Ca. 150pp, ongepagineerd. Oblong, gebonden in rood linnen met goudopdruk op het voorplat. Vele afbeeldingen in het binnenwerk van de Exposition Universelle in Parijs in 1900. |
Kavelnummer en naam | 615. (Kunst/Fotografie) Neurdein Frères (fotografie) - Le Panorama. Exposition Universelle (1900). | |
Veiling | Veiling 26 sessie 2 | |
Afmetingen | 35x28 cm (oblong). |
Conditie | Redelijk. Binding los, gebruikssporen aan de band (linnen op de rug laat iets los; gebruikssporen in de marges). Binnenwerk algemeen in goede conditie. | |
Startbod | € 30 | |
Verkoopprijs | € 30 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen