973. Zilver, lot van 14 stuks waaronder: ketting, oorbellen en broches, 20/21 eeuw.

Zilver, lot van 14 stuks waaronder: ketting, oorbellen en broches, 20/21 eeuw. Bestaande uit: 7 broches, paar oorbellen, armband + ketting, ketting met hanger ( steen mist), 2 ringen( 1= beschadigt) en een zakhorloge.

Kavelnummer en naam 973. Zilver, lot van 14 stuks waaronder: ketting, oorbellen en broches, 20/21 eeuw.
Veiling Veiling 26 sessie 2

Max. lengte 44 cm (ketting).

Conditie Redelijke conditie met gebruikssporen + diverse mankementen.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen