Veiling: Veiling 26 sessie 2
Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa
891. Divers lot
Divers lot kikker van natuursteen, beeld aardewerk en beeld van marmer.
895. Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900
Glas, likeurglaasjes met wo. groene cuppa, ca. 1900
928. Barnsteen halsketting, tweede helft 20e eeuw
Barnsteen halsketting, tweede helft 20e eeuw
903. Aardewerken testen en stoofjes, Holland / Friesland, 19e en vroeg 20e eeuw
Aardewerken testen en stoofjes, 19e en vroeg 20e eeuw
907. Divers lot o.a. Jugendstil vaasjes
Divers lot o.a. Jugendstil vaasjes
914. Zilver, Lot van 3 stuks kandelaars. 1e helft 20e eeuw.
Zilver, Lot van 3 stuks kandelaars. 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit een grote kandelaar gemerkt: Reed & Barton weighted ( verzwaard) en twee kleinere kandelaars tevens verzwaard en 1 gemerkt: Klein zwaard.
911. Divers lot, theelepels, lakdoos en parfumfles, 20e eeuw
Theelepels een set van zes stuks, theelepels van steden, parfumfles en lakdoos.
908. Messenleggers, sierbord, beelden en dienblad.
Vier messenleggers, beeld vogel, beeld kat Rosenthal, sierbord Hutschenreuther, dienblad.
912. Een album met fantasiekaarten
Een album fantasiekaarten, grotendeels gevuld, ca. 250 stuks. Hierbij een aantal topografische ansichten. De kaarten zijn veelal gelopen.
918. Divers lot o.a. houten doosjes
Divers lot o.a. houten doosjes, mini schommelpaard, houten peer
948. Divers lot koper
Divers lot koper o.a. ketels en een emmer. Een ketel gedateerd 1874.
929. Aziatisch keramiek divers, China, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw
Aziatisch keramiek divers, China, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw
950. Glazen voorraadpotten in tonvorm, Holland, ca. 1900
Twee glazen voorraadpotten met originele glazenstop
932. Porseleinen gemberpotten een een tinnen sigarettendoos, China, ca. 1900
Porseleinen gemberpotten een een tinnen sigarettendoos, China, ca. 1900
954. Divers bestek zilver o.a. mes, vork, lepel en suikerlepel, ca. 1950
Divers bestek zilver o.a. mes, vork, lepel en suikerlepel. Jaarletter P, 1950 Nederlands zilver
931. Porseleinen vaas met bamboe decor, Arita, Japan, ca. 1900
Porseleinen vaas met bamboe decor, Arita, Japan, ca. 1900
933. Porseleinen vaas, met "'double happiness'' decor, China, 19e eeuw
Porseleinen vaas, met "'double happiness'' decor, China, 19e eeuw
938. Porseleinen Imari borden, Japan, 19e en 20e eeuw
Porseleinen Imari borden, Japan, 19e en 20e eeuw, 9 stuks
962. Schilderij, olieverf op doek, hond
Schilderij van een hond, olieverf op doek eerste helft 20e eeuw
941. Houten beeld met ivoren delen, Japan, ca. 1900, Meiji periode
Houten beeld met ivoren delen, Japan, ca. 1900, Meiji periode
979. Metalen stoel met blauwe puffy skai leren bekleding, midden 20e eeuw
Metalen stoel met blauwe puffy skai leren bekleding, midden 20e eeuw
944. Porselein, Kom, Amsterdams Bont, China, ca. 1720, Kangxi periode
Porselein, Kom, Amsterdams Bont, China, ca. 1720, Kangxi periode
969. Grafische druk, gesigneerd Tineke Landhees '70
Grafische druk "Appels".
651. G. Valette - Baren en Oudgasten. Indische Schetsen (1880) + 1 andere
G. Valette - Baren en Oudgasten. Indische Schetsen. 's-Gravenhage: Henri J. Stemberg, 1880. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. 218pp. Hierbij: Joh. van Volten - Nederland tijdens den Volksopstand tegen Spanje, 1564-1581, naar de Oorspronkelijke bescheiden. 2 delen in 1 band. Schiedam: H. A. M. Roelants, 1872. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. [Totaal: 2].
9725 CT Groningen