Veiling: Veiling 26 sessie 2
Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa
974. Metalen buisframe stoelen, vermoedelijk Gispen, Holland, midden 20e eeuw
Metalen buisframe stoelen, vermoedelijk Gispen, Holland, midden 20e eeuw
1004. Lego en legoplaat, Denemarken, midden 20e eeuw
Lego en legoplaat, Denemarken, midden 20e eeuw
1001. Offset foto Provinciehuis Groningen
Een Offset Foto van het Provinciehuis te Groningen, 20e eeuw. Gelijst.
701. Boeken - Karl Schefold - Propylaen Kunstgeschichte in Achtzehn Banden
Karl Schefold e.a. - Propylaen Kunstgeschichte in Achtzehn Banden. Berlin: Propylaen Verlag, 1967/1974. Opnieuw ingebonden, hardcovers met behoud van de originele platten en rug, geplastificeerd. Vele afbeeldingen in de delen. [Totaal: 18].
999. Zilver/ doublé/chroom, Horloge, broche en armband, midden 20e eeuw.
Zilver/ doublé/chroom, Lot van 3 stuks: Horloge, broche en armband. 19e/midden 20e eeuw. A. Herenhorloge van het merk Plato. Werkend, kast( chroom) in gebruikte conditie en glas gekrast. B. Een zilveren armband, gemerkt: 925 sterling ( 925/1000 zilver) in goede conditie met gebruikssporen. C. een zogenaamde Amerikaner gold ( Doublé/ vergulde) broche. In goede conditie.
846. Ansichtkaarten Aduard, Eenrum, Grijpskerk etc
Totaal 70x Periode 1900-1970
842. Een lot munten
Een uitgebreide collectie munten wereldwijd, hierbij een kistje met buitenlands papiergeld.
841. Een lot guldens
Een zeer uitgebreide collectie met Nederlands muntgeld ca 400 gulden totaal. (Guldens, Rijksdaalder 5 gulden stukken, dubbeltjes en kwartjes)
875. Ansichtkaarten Mapjes Nederland, onderwerpen, topografie
Lot met ansichtkaarten boekjes. O.a. Mooi Arnhem, Marken, Souvenir 's Bosch, Schouwen duivenland, Amsterdam etc. Totaal 16 mapjes
878. Glazen gebakset A.D.Copier Leerdam jaren '40
Grote schaal met 5 bijhorende kleinere schaaltjes. Alle met meegeperst merk.
882. Keramieken schaal met lusterglazuur Mobach Utrecht, ca 1980
Ontwerp Joke Stroes.
961. Zeefdruk, Schiermonnikoog, gesigneerd Frits Casparie, 2004
Zeefdruk, Schiermonnikoog, gesigneerd Frits Casparie, 2004
Frits Casparie, 1957-
1013. Wollen tapijt, Bijar Iran, 20e eeuw
Wollen tapijt, Bijar Iran, 20e eeuw
975. Metaal/ skai, bureaustoel ontwerp: Rudolf Wolf, Nederlands 1962.
Metalen/ skai, bureaustoel ontwerp: Rudolf Wolf, Nederlands 1962. Een variant (!)op de "meander"serie gemaakt voor Gaasbeek & van Tiel. Deze Meander serie werd onderscheiden met de international Design Reward 1964 van het American Institute of Interior Designers.
1014. Wollen tapijt, Bagteiari Iran, 20e eeuw
Wollen tapijt, Bagteiari Iran, 20e eeuw
702. (Curiosa) The Pictorial Plan of London
The Pictorial Plan of London from Kensington Palace to London Docks Enlarged edition. Een geillustreerde kaart van Londen met o.a. de posities van treinstations en toeristische trekpleisters. Bevestigd op linnen. Met vele advertenties uit de tijd, o.a. van Cha. Baker & Co's Stores, gentelmen's and boy's high class clothing, tailoring, and outfitting. Datering: begin 20e eeuw.
917. Draadglas lepelvaasje, suikerpot en melkkan.
Draadglas lepelvaasje, suikerpot en melkkan begin 20e eeuw
949. Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw
Bronzen beeld van twee figuren, tweede helft 20e eeuw, niet gemerkt
913. Glazen vaas, Orrefors Zweden, tweede helft 20e eeuw
Glazen vaas, Orrefors Zweden, tweede helft 20e eeuw, geen stikker meer aanwezig.
981. Houten bijzettafels beschilderd met lak, Japan, eerste helft 20e eeuw
Set van drie bijzettafels Japans lakwerk eerste helft 20e eeuw
602. (Kunst) De Toegepaste Kunsten in Nederland (9 delen) 1923/1928
Jan Wils, Corn. van der Sluys e.v.a. - De Toegepaste Kunsten in Nederland. Een reeks monografieen over hedendaagsche sier- en nijverheidskunst. Rotterdam: W. L. & J. Brusse's Uitgevers Mij, 1923/1928. 9 deeltjes uit de beroemde serie van 24. Softcovers met universele band (in verschillende kleuren). Met diverse fraaie afbeeldingen in zwart-wit.
630. (Curiosa) Een uitgebreid lot veelal persoonlijke documenten
Een uitgebreid lot met veelal persoonlijke documenten, waaronder aktes van bekwaamheid voor het middelbaar onderwijs, militaire oproepingen etc. Hierbij een aantal voedselbonnen, kranten en gedrukte boekjes.
676. (Groningana) een lot veelal persoonlijke documenten
Een lot met veelal persoonlijke documenten van een familie, met betrekking tot de provincie Groningen. Veelal uit begin 19e eeuw tot het einde van de 19e eeuw, enkele eerder. Terugkerende plaatsnamen: Bedum en Noordwolde. Hierbij enkele gedrukte boekjes.
695. (Diversen) een lot
Een divers lot boeken, met onder andere Rien Poortvliet - Hij was een van ons. Daarbij een aantal boeken in het Russisch. [Totaal: 19].
1007. Porseleinen vazen, Arita, Japan, ca. 1900
Porseleinen vazen, Arita, Japan, ca. 1900
9725 CT Groningen