602. (Kunst) De Toegepaste Kunsten in Nederland (9 delen) 1923/1928

Jan Wils, Corn. van der Sluys e.v.a. - De Toegepaste Kunsten in Nederland. Een reeks monografieen over hedendaagsche sier- en nijverheidskunst. Rotterdam: W. L. & J. Brusse's Uitgevers Mij, 1923/1928. 9 deeltjes uit de beroemde serie van 24. Softcovers met universele band (in verschillende kleuren). Met diverse fraaie afbeeldingen in zwart-wit.

Kavelnummer en naam 602. (Kunst) De Toegepaste Kunsten in Nederland (9 delen) 1923/1928
Veiling Veiling 26 sessie 2

21x16,5 cm (8vo).

Conditie Algemeen zeer redelijk, enkele deeltjes met gebruikssporen aan de rug, her en der een boekblok iets los. Regelmatig een naam voorin.
Startbod€ 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen