602. (Kunst) De Toegepaste Kunsten in Nederland (9 delen) 1923/1928
Jan Wils, Corn. van der Sluys e.v.a. - De Toegepaste Kunsten in Nederland. Een reeks monografieen over hedendaagsche sier- en nijverheidskunst. Rotterdam: W. L. & J. Brusse's Uitgevers Mij, 1923/1928. 9 deeltjes uit de beroemde serie van 24. Softcovers met universele band (in verschillende kleuren). Met diverse fraaie afbeeldingen in zwart-wit. |
Kavelnummer en naam | 602. (Kunst) De Toegepaste Kunsten in Nederland (9 delen) 1923/1928 | |
Veiling | Veiling 26 sessie 2 | |
Afmetingen | 21x16,5 cm (8vo). |
Conditie | Algemeen zeer redelijk, enkele deeltjes met gebruikssporen aan de rug, her en der een boekblok iets los. Regelmatig een naam voorin. | |
Startbod | € 40 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen