999. Zilver/ doublé/chroom, Horloge, broche en armband, midden 20e eeuw.

Zilver/ doublé/chroom, Lot van 3 stuks: Horloge, broche en armband. 19e/midden 20e eeuw. A. Herenhorloge van het merk Plato. Werkend, kast( chroom) in gebruikte conditie en glas gekrast. B. Een zilveren armband, gemerkt: 925 sterling ( 925/1000 zilver) in goede conditie met gebruikssporen. C. een zogenaamde Amerikaner gold ( Doublé/ vergulde) broche. In goede conditie.

Kavelnummer en naam 999. Zilver/ doublé/chroom, Horloge, broche en armband, midden 20e eeuw.
Veiling Veiling 26 sessie 2

Binnenmaat armband: 5.9 cm. lengte broche: 3.6 cm. Diameter horloge zonde kroon: 32 mm.

Conditie Zie omschrijving.
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen