676. (Groningana) een lot veelal persoonlijke documenten

Een lot met veelal persoonlijke documenten van een familie, met betrekking tot de provincie Groningen. Veelal uit begin 19e eeuw tot het einde van de 19e eeuw, enkele eerder. Terugkerende plaatsnamen: Bedum en Noordwolde. Hierbij enkele gedrukte boekjes.

Kavelnummer en naam 676. (Groningana) een lot veelal persoonlijke documenten
Veiling Veiling 26 sessie 2

diverse

Conditie Alle items met gebruikssporen
Startbod€ 20
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen