Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

660. (Erotica) een uitgebreid lot Penthouse Comix

Een uitgebreid lot met diverse nummers van het erotische tijdschrift Penthouse Comix, veelal van rond 2000. Hierbij enkele andere tijdschriften. [Totaal: ca. 40].

710. Stripboeken Lucky Luke

Een Lucky Luke collectie hardcover zes delen en softcover deel 13, 14 (2x), 15, 20, 23, 24, 29 en 30.

822. Porselein, dekschalen en schalen Arzberg, Frankton Tegelen en Maastricht

Porselein, dekschalen en schalen Arzberg, Frankton Tegelen en Maastricht

1009. Metalen tuinset, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen stoelen met bijbehorende tafel.

810. Brons, 2 stuks vijzels, 19e en 20e eeuw.

Brons, 2 stuks vijzels , 19e en 20e eeuw. Beide met stamper.

823. Hout, opbergkist en scheerkist, 1e helft 20e eeuw.

Hout, opbergkist en scheerkist, 1e helft 20e eeuw. De scheerkist is voorzien van een spiegel.

848. Aardewerk, vazen Flora Gouda Holland, jaren 60

Aardewerk, vazen Flora Gouda Holland, jaren 60

696. (Groningana) Een uitgebreid lot Der Clercke Cronike

Een uitgebreid lot Der Clercke Cronike. Algemeen Groningsch/Groninger Studentenweekblad van der Schole Tho Sunte Meerten. Redactie: A. T. Leemhuis e.v.a. Honderden losse (niet ingebonden) nummers uit 1927 tot eind jaren '50 (niet gecollationeerd, 2 stapels van ruim 20 cm hoog). Met vele advertenties van Groningse bedrijven in de bladen.

604. (Curiosa) Boeken met voorbeelden voor cliches

Een lot met 7 lijvige boeken met daarin vele voorbeelden voor het maken van cliches, waarmee afbeeldingen konden worden gemaakt voor boeken door uitgevers. Steloefeningen voor het onderwijs, Nederlandsche sagen en legenden e.v.a.

683. (Groningana) een lot

Een divers lot boeken, veelal met betrekking tot de stad en de provincie Groningen. Onder meer een paar titels uit de Groninger Historische Reeks en over Groningen in de middeleeuwen en de Vroegmoderne Tijd. [Totaal: 17].

1010. Metalen tuinbank, ongemerkt, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen tuinbank. ongemerkt, 21e eeuw

1008. Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw

Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw

1003. Offset druk Vismarkt

Een offset druk van de Vismarkt, gelijst. Enkele knikjes in de marges.

977. Houten Thonet stoelen Model no.18, Coffee house stoelen, ca. 1900

Houten Thonet stoelen Model no.18, Coffee house stoelen, ca. 1900

889. Zilver, kleine fijn bewerkte vaas, omgeving Perzië, midden 20e eeuw.

Zilver, kleine fijn bewerkte vaas, Omgeving Perzië, midden 20e eeuw. Ongemerkt maar getoetst op zilver.

879. Zilver, olijfvork + lepel, Amsterdam 1929.

Zilver, olijfvork + lepel, Amsterdam 1929. Gemerkt: Minerva, staande leeuw 1. ( 925/1000 zilver) en meesterteken: Helweg & zoon Amsterdam. Nb. de lepel heeft tevens het meesterteken van Koninklijke Beheer Utrecht.

881. Zilver, strooilepel, Amsterdam 1904.

Zilver, strooilepel, Amsterdam 1904. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter u= 1904 en meesterteken: Daniël van Outvorst Amsterdam. en Hoeker & zoon.

885. Zilver, zogenaamde "vide poche" rond 1900.

Zilver, zogenaamde "vide poche" ( broekzak leegmaken) rond 1900. Gebruikt om kleingeld uit de broekzak weg te leggen. Gemerkt: 800 ( 800/1000 zilver) Fraai uitgevoerd met opengewerkte rand.

990. Gipsen kerststal figuren, Holland, midden 20e eeuw

Gipsen kerststal figuren, Holland, midden 20e eeuw
Twintig stuks.

1012. Wollen tapijt, Kashan, Perzië, 20e eeuw

Wollen tapijt, Perzië, 20e eeuw
Tapijt kashan Iran

947. Ketels koper en tin

Twee ketels een koper en een tin. Koperen ketel is gedateerd 1889

872. Zilver, Djokja pillendoos, Indonesisch 1e helft 20e eeuw.

Zilver, Djokja pillendoos, Indonesisch 1e helft 20e eeuw. Gemerkt: H 800 ( 800/1000 zilver).

821. Aardewerk, bord met voorstelling Chinese culturele revolutie, eind 20e eeuw

Aardewerk, bord met voorstelling Chinese culturelerevolutie, eind 20e eeuw

815. Messing / koperen kommen, 20e eeuw

Messing / koperen kommen, 20e eeuw

824. Divers lot keramiek Adco, Mobach, Erica en Nagtegaal Utrecht.

Divers lot keramiek Adco, Mobach, Erica en Nagtegaal Utrecht.

9725 CT Groningen