Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

866. Zilver, inktpot, Birmingham 1942/43

Zilver, inktpot, Birmingham 1942/43. Zilveren inktpot met kruisband versiering . Gemerkt: Birmingham jaarletter S= 1942/43 en meesterteken: W.Hutton & & Sons Ltd.

894. Zilver, lot van 3 stuks o.a. een Groningse beursbeugel, Winsum 1871.

Zilver, lot van 3 stuks o.a. een Groningse beursbeugel, Winsum 1871.
Tevens bestaande uit: Bedel in de vorm van een zadel. Gemerkt Z1 + Sterling.+ Een parfumflesje met zilveren monturen.Gemerkt: 925s Sterling.

771. Glas, Wijnfles gevonden in de Suriname rivier, eind 19 eeuw

Glas, Wijnfles gevonden in de Suriname rivier, eind 19 eeuw

780. Kristal/zilver, bonbonschaal met zilveren hengsel, Nederlands 19e eeuw.

Kristal/zilver, bonbonschaal met zilveren hengsel, Nederlands 19e eeuw. Hengsel versierd met florale motieven. Gemerkt: Lopende leeuw 2, meesterteken.

813. Borden o.a. Palmer

828. Keramiek, twee schalen Zaalberg Holland, tweede helft 20e eeuw

Keramiek, twee schalen Zaalberg Holland, tweede helft 20e eeuw

782. Famille rose kom met decor van bloemen, China, 18e eeuw ( Chienlung periode )

Famille rose kom met decor van bloemen, China, 18e eeuw ( Chienlung periode )

682. (Atlassen) De Bosatlas van Nederland + 2 andere

Wolters-Noordhoff Atlasproducties - De Bosatlas van Nederland (2007). Nieuw exemplaar, nog in plastic. Hierbij 2 andere boeken met betrekking tot cartografie. [Totaal: 3].

695. (Diversen) een lot

Een divers lot boeken, met onder andere Rien Poortvliet - Hij was een van ons. Daarbij een aantal boeken in het Russisch. [Totaal: 19].

788. Leer, een plastiek op stenen voet van een figuur, tweede helft 20e eeuw

Leer, een plastiek op stenen voet van een figuur, tweede helft 20e eeuw

794. Aardewerk, vazen gemaakt door atelier Jaap Ravelli, ca. 1960

Aardewerk, vazen gemaakt door atelier Jaap Ravelli, ca. 1960

692. (Tijdschriften) De Prins + 1 andere

Een lot met 8 jaargangen van het tijdschrift de Prins der Geillustreerde Bladen (1907/1925). Vele afbeeldingen in zwart-wit in de delen. Hierbij De Spiegel, Jaargang 4 (1909). [Totaal: 9].

693. (Tijdschriften) Een lot Pourquoi Pas?

Een lot met tientallen nummers van Pourquoi Pas? uit de periode 1920-1940. Pourquoi Pas? was een Belgisch satirisch tweewekelijks tijdschrift, waaraan onder meer Jacques Ochs bijdrages leverde. Elk nummer met een fraaie voorzijde.

660. (Erotica) een uitgebreid lot Penthouse Comix

Een uitgebreid lot met diverse nummers van het erotische tijdschrift Penthouse Comix, veelal van rond 2000. Hierbij enkele andere tijdschriften. [Totaal: ca. 40].

710. Stripboeken Lucky Luke

Een Lucky Luke collectie hardcover zes delen en softcover deel 13, 14 (2x), 15, 20, 23, 24, 29 en 30.

822. Porselein, dekschalen en schalen Arzberg, Frankton Tegelen en Maastricht

Porselein, dekschalen en schalen Arzberg, Frankton Tegelen en Maastricht

810. Brons, 2 stuks vijzels, 19e en 20e eeuw.

Brons, 2 stuks vijzels , 19e en 20e eeuw. Beide met stamper.

823. Hout, opbergkist en scheerkist, 1e helft 20e eeuw.

Hout, opbergkist en scheerkist, 1e helft 20e eeuw. De scheerkist is voorzien van een spiegel.

848. Aardewerk, vazen Flora Gouda Holland, jaren 60

Aardewerk, vazen Flora Gouda Holland, jaren 60

696. (Groningana) Een uitgebreid lot Der Clercke Cronike

Een uitgebreid lot Der Clercke Cronike. Algemeen Groningsch/Groninger Studentenweekblad van der Schole Tho Sunte Meerten. Redactie: A. T. Leemhuis e.v.a. Honderden losse (niet ingebonden) nummers uit 1927 tot eind jaren '50 (niet gecollationeerd, 2 stapels van ruim 20 cm hoog). Met vele advertenties van Groningse bedrijven in de bladen.

643. (Literatuur/Boekbanden) een lot

Een divers lot literatuur, veelal in Art Nouveau en Art Deco boekband. Onder andere Stijn Streuvels - Zomerland (2e druk); Naoshi Tokoenaga - Straat zonder zon; A.M. de Jong - De Rijkaard en H. Heijermans - Droomkoninkje. [Totaal 17].

604. (Curiosa) Boeken met voorbeelden voor cliches

Een lot met 7 lijvige boeken met daarin vele voorbeelden voor het maken van cliches, waarmee afbeeldingen konden worden gemaakt voor boeken door uitgevers. Steloefeningen voor het onderwijs, Nederlandsche sagen en legenden e.v.a.

683. (Groningana) een lot

Een divers lot boeken, veelal met betrekking tot de stad en de provincie Groningen. Onder meer een paar titels uit de Groninger Historische Reeks en over Groningen in de middeleeuwen en de Vroegmoderne Tijd. [Totaal: 17].

634. (Cartografie) Gunter Schilder - Monumenta Cartographica Neerlandica (4 mappen)

Gunter Schilder - Monumenta Cartographica Neerlandica. In totaal 4 mappen met kaarten, tekstdelen manco. Deel 1, 3, 4 en 5. Alphen aan den Rijn, Canaletto, [1986/1996]. Alle gebonden in uniform blauw linnen met goudopdruk. Niet gecollationeerd, lijkt grotendeels compleet.

1008. Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw

Polystone beeld op piëdestal, 21e eeuw

9725 CT Groningen