Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

750. Kristal, drie flutes / glazen met zilveren voet, midden 20e eeuw

Kristal, drie flutes / glazen met zilveren voet, midden 20e eeuw

753. Kristallen coupes met zilveren voet, Duitsland / Bohemen, eerste helft 20e eeuw

Kristallen coupes met zilveren voet, Duitsland / Bohemen, eerste helft 20e eeuw, geen merken maar getest zilver

757. Messing tabaksdozen, Holland, mogelijk 18e en 19e eeuw

Messing tabaksdozen, Holland, mogelijk 18e en 19e eeuw

760. Divers lot wo. aziatica, 20e eeuw

Divers lot wo. aziatica, 20e eeuw

762. Observator kompas de Nieuwe Rotterdamsche Instrumentenfabriek, ca. 1930

Observator kompas met cardanische ophanging, de Nieuwe Rotterdamsche Instrumentenfabriek, in kist

671. (Socialisme) een divers lot

Een divers lot boeken met betrekking tot socialisme en psychologie. Onder meer: Erich Fromm - De Angst voor de Vrijheid en Ilja Ehrenburg - Storm. [Totaal: 14].

818. Zilver, lot 6 stuks diversen waaronder melk & suiker stel. 1e helft 20 e eeuw.

Zilver, lot 6 stuks diversen waaronder melk & suiker stel. 1e helft 20 e eeuw. Bestaande uit: A. Melk & suiker stel ( verzwaarde voet) Gemerkt: National Sterling weighted. B. 2 kleine vazen gemerkt: National Sterling. C. Een kandelaar gemerkt: reinforced sterling weighted. D. Flessenstop gemerkt: Klein zwaard.

619. (Kunst) H. L. Joly - Japanese Sword Fittings. Naunton Collection (1973)

H. L. Joly. Japanese Sword Fittings. Naunton Collection. London: The Holland Press, 1973. Heruitgave van de eerste druk uit 1912. Hardcover, linnen, met stofomslag. Met vele afbeeldingen in zwart-wit. Gezocht naslagwerk.

755. Litho Henri Toulouse Lautrec

670. (Literatuur) een lot

Een uitgebreid lot literatuur, met onder andere werken van Rene Stoute en Nol Gregoor [Totaal: 21].

621. (Literatuur) een lot

Een lot literatuur, waaronder van Gerard Reve en Daniel Robberechts. [Totaal: 20].

763. Divers lot camera's o.a. Braun, Kodak, Olympus en Zeiss

Camera's met toebehoren.

611. (Groningen) een lot met o.a. Uitgeverij Passage

Een lot boeken, veelal met betrekking tot Groningen. Uitgeverij Passage, Godert Walter, etc. Alle uit de bibliotheek van Karel ten Haaf (1962-2019), enkele met opdracht aan hem.

612. (Groningana) S. J. Bouma e.a. - In en om Groningen (ca. 1925)

S. J. Bouma e.a. - In en om Groningen. Uitgave in samenwerking met de VVV Groningen. Met vele foto's en afbeeldingen van de stad en provincie Groningen. Groningen: Dijkhuizen en Van Zanten, z.j. Opnieuw ingebonden in linnen band met behoud van de originele platten. Inclusief de 3 kaarten: (1) Uitstapjes vanuit Groningen te voet en per fiets (getekend door R. van Roijen); (2) Tochten door de Provincie Groningen (getekend door R. van Roijen) en (3) Plattegrond van Groningen (getekend door Siebe Jan Bouma (1899-1959); onder andere architect van het kantoor van de Gemeentewerken aan het Zuiderdiep te Groningen). Losse plattegrond, origineel. Later vaak heruitgegeven, o.a. recent door de VVV in Groningen.

601. (Reisgidsen) een lot Baedeker

Karl Baedeker - Schwarzwald, Odenwald, Bodensee. Handbuch fur Reisende. Leipzig: Karl Baedeker, 1921 (1e druk). Met plattegronden en uitvouwbare kaarten + 4 andere reisgidsen van Baedeker.

646. (Socialisme) Een lot Henriette Roland Holst

Een lot met 8 boeken van H. Roland Holst - van der Schalk, onder meer Heldensage en Thomas More. Enkele titels dubbel. Hierbij Quack: De Socialisten (6 delen compleet). [Totaal: 14].

623. (Kunst) Een lot boeken over Chinees keramiek

Een divers lot boeken over Chinees keramiek, waaronder porselein. In het lot onder meer enkele publicaties van de Percival David Foundation. [Totaal: 13].

988. Verzilverd servies, Sheffield plate, Engeland, midden 20e eeuw

Verzilverd servies, Sheffield plate, Engeland, midden 20e eeuw
Dienblad, theepot, koffiepot, suikerpot en melkkan.

773. Aardewerk, zeer groot Wandbord Persian Petrus Regout nr. 15, ca. 1870

Aardewerk, zeer groot Wandbord Persian Petrus Regout nr. 15, ca. 1870

797. Plate, lot van 10 stuks waaronder een koekjesschaal op voet, midden 20e eeuw.

Plate, lot van 10 stuks waaronder een koekjesschaal op voet, midden 20e eeuw. Bestaande uit: koekjes/ fruitschaal, twee bonbonschalen, brievenstandaard, twee theezeefjes, parfumfles, twee strooiers en een kom.

802. Stoffen beer

Stoffen beer met stro gevuld, Holland, eerste helft 20e eeuw.

766. Porseleinen serviesdelen naar Chinees voorbeeld, Mosa Maastricht, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen serviesdelen naar Chinees voorbeeld, Mosa Maastricht, eerste helft 20e eeuw
Vijf wandborden, een schaal, vier schotels, een kop en een dekselpot.

814. Oleografie op paneel, portret van een kind, midden 20e eeuw

Oleografie op paneel, portret van een kind, midden 20e eeuw

991. Glas, vaas Mira nr. 3 voor Kristalunie Maastricht, 1931.

Glas, vaas van het model Mira nr. 3 voor Kristalunie Maastricht, Maastricht 1931. Ontwerp van W.J.Rozendaal. Kleur: Paars. Afgebeeld in: Catalogus "N.V.Kristalunie Maastricht 1932-1933": pagina 28.

865. Zilver, poederdoos, Amsterdam 1948.

Zilver, poederdoos, Amsterdam 1948. Lineair bewerkte poederdoos. Gemerkt: Klein zwaard en meesterteken: J.Hoeing Amsterdam. Inscriptie aan de binnenkant : Frick 29-12-48.

9725 CT Groningen