Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

833. Aardwerk roosjeskommen, Engeland, eind 19e eeuw

Aardwerk roosjeskommen, Engeland, eind 19e eeuw

805. Bouwpakket vliegtuig Saab 340B en Fokker 50

Twee bouwpakketten cityhoppers Saab 340B en Fokker 50.

837. Speelgoed trein onderdelen o.a. Märklin

O.a. wagons, locomotieven, rails.

705. (Literatuur) Walter Scott - Waverley Novels (33 delen) 1831/1843

Sir Walter Scott - Waverley Novels. London: Fisher, Son & Co e.a.; 1831/1843. Uniform gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Titelschildje, goudopdruk en ribben op de rug. Ca 300pp. per deel. Met gravures. 8vo (17x11 cm).

939. Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

689. (Curiosa) Een uitgebreid lot litho's van koningen en staatsmannen

Een uitgebreid lot litho's (een verhuisdoos vol) van staatsmannen en koningen. Serie: Historische Portretten, uitgave Joh. Ykema te 's-Gravenhage. O.a. Koning-Stadhouder Willem III en Lodewijk XIV. Vele litho's (meerdere malen) dubbel. [Totaal: ca. 80].

870. Zilver, gebaksvorken + fleshouder, midden 20e eeuw.

Zilver, 11 gebaksvorken + fleshouder, midden 20e eeuw. Vorken zijn gemerkt: klein zwaar + een ander merk ( onbekend). Maggie fleshouder is gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter R= 1977 en meesterteken: Gebr. Huisman Schoonhoven.

854. Porselein, diverse bordjes en schotels, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porselein, diverse bordjes en schotels, China, 18e, 19e en 20e eeuw

704. (Groningana) Verzameling van reglementen, instructien en dispositien

Gestatueert door zijne koninklijke hoogheid WCH Friso Uitgave Jacob Bolt Groningen 1761. (Band is los rug ontbreekt) Hierbij Extract uit het Resolutie boeck der Stadt Groningen (moderne binding)

857. Benen paard en twee verzilverde pillendoosjes, China, tweede helft 20e eeuw

Benen paard en twee verzilverde pillendoosjes, China, tweede helft 20e eeuw

784. Kelim Turkaman Eshgabath

645. (Groningana) een uitgebreid lot

Een uitgebreid lot boeken met betrekking tot Groningen stad en provincie. Onder meer: Ilja Repin. Het geheim van Rusland (uitgave Groninger Museum). [Totaal: 22].

672. (Kunst) Een lot

Een divers lot boeken met betrekking tot kunst, waaronder een aantal boeken over klokken en tapijten. [Totaal: 12].

674. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 9 Hoytema-Kalenders: 1986; 1987 (3 ex.); 1992; 2003 (4 ex). Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 9].

669. (Kunst) Een lot over Rembrandt

Een divers lot boeken over het leven en werk van Rembrandt. Vele afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Alle titels zijn geschreven in het Duits. [Totaal: 14].

652. (Kunst) een lot

Een divers lot kunstboeken, waaronder enkele over modern design. Hierbij: Millard Meiss e.a. - Getijdenboek voor de Visconti. In slipcase. [Totaal: 13].

673. (Kunst) een lot over keramiek

Een divers lot boeken over keramiek, waaronder E. Neurdenburg - Oude Nederlandsche Majolica en Tegels, Delftsch Aardewerk en Dingeman Korf - Nederlandse Majolica. [Totaal: 13].

625. (Kunst) Een lot boeken over aardewerk

Een divers lot boeken over aardewerk, waaronder porselein. Onder meer met: George Savage - Seventeenth and Eighteenth Century French Porcelain. [Totaal: 8].

892. Reproductie, 19e eeuw

Reproductie,19e eeuw

884. Reproductie Hertog van Venetie

Reproductie Hertog van Venetie

897. Twee haardtegels eerste helft 20e eeuw

Twee haardtegels eerste helft 20e eeuw

899. Zilver/ verzilverd, Divers lot bestek, 1e helft 20e eeuw.

Zilver/ verzilverd, Divers lot bestek, 1e helft 20e eeuw. Bestaande uit: Sla couvert zilver (manche argent controle Paris), theelepels zilver , theelepels met suikertang verzilverd (Neiman Marcus). Alle 3 in bijbehorende doos.

904. Verzilverde theepot en schalen, Reed & Barton, USA, midden 20e eeuw

Verzilverde theepot en schalen, Reed & Barton, midden 20e eeuw

910. Glazen spuitflessen met aluminium montering, begin 20e eeuw

Glazen spuitflessen met aluminium montering, begin 20e eeuw, 5 stuks

614. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations

9725 CT Groningen