Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

808. Metalen gasmasker en leren tassen, Europa, 20e eeuw

Metalen gasmasker en leren tassen, Europa, 20e eeuw

1015. Krijttekening van een naakt, Jits Bakker, 1951

Krijttekening van een naakt, Jits bakker, gedateerd 1951
Renkum, 6 juli 1937 – Wageningen, 5 juni 2014

827. Foto Martinitoren Groningen, situatie begin 20e eeuw

Foto Martinitoren Groningen en grote markt

874. Zilver, Jugendstil sauslepel in doos, ca 1910.

Zilver, Jugendstil sauslepel in doos, ca 1910. Uitgevoerd met fraaie jugendstil lijnen en vergulde bak. Gemerkt: 830 (830/1000 zilver) en V= vreemd/ buitenlands zilver.

967. Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw

Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw

812. Metaal, divers lot plate, wo. Denemarken, 20e eeuw

Kandelaar, suikerpot,melkkan, dienblad, lepelvaasje, kurk en een sierlepel.

707. (Encyclopedieen) Encyclopaedia Britannica (1961)

Encyclopaedia Brittanica. 24 delen (inclusief indexdeel). Chicago etc.:Encyclopaedia Brittanica, Ltd, 1961. Hierbij de Brittanica World Language Dictionary (uitg. 1960); de World Atlas (folio, uitg. 1960). Uniform gebonden in kunstleer. Uitgebreid naslagwerk.

833. Aardwerk roosjeskommen, Engeland, eind 19e eeuw

Aardwerk roosjeskommen, Engeland, eind 19e eeuw

805. Bouwpakket vliegtuig Saab 340B en Fokker 50

Twee bouwpakketten cityhoppers Saab 340B en Fokker 50.

837. Speelgoed trein onderdelen o.a. Märklin

O.a. wagons, locomotieven, rails.

705. (Literatuur) Walter Scott - Waverley Novels (33 delen) 1831/1843

Sir Walter Scott - Waverley Novels. London: Fisher, Son & Co e.a.; 1831/1843. Uniform gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Titelschildje, goudopdruk en ribben op de rug. Ca 300pp. per deel. Met gravures. 8vo (17x11 cm).

939. Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw

689. (Curiosa) Een uitgebreid lot litho's van koningen en staatsmannen

Een uitgebreid lot litho's (een verhuisdoos vol) van staatsmannen en koningen. Serie: Historische Portretten, uitgave Joh. Ykema te 's-Gravenhage. O.a. Koning-Stadhouder Willem III en Lodewijk XIV. Vele litho's (meerdere malen) dubbel. [Totaal: ca. 80].

870. Zilver, gebaksvorken + fleshouder, midden 20e eeuw.

Zilver, 11 gebaksvorken + fleshouder, midden 20e eeuw. Vorken zijn gemerkt: klein zwaar + een ander merk ( onbekend). Maggie fleshouder is gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter R= 1977 en meesterteken: Gebr. Huisman Schoonhoven.

1009. Metalen tuinset, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen stoelen met bijbehorende tafel.

1010. Metalen tuinbank, ongemerkt, 21e eeuw

Gepoedercoat metalen tuinbank. ongemerkt, 21e eeuw

854. Porselein, diverse bordjes en schotels, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porselein, diverse bordjes en schotels, China, 18e, 19e en 20e eeuw

704. (Groningana) Verzameling van reglementen, instructien en dispositien

Gestatueert door zijne koninklijke hoogheid WCH Friso Uitgave Jacob Bolt Groningen 1761. (Band is los rug ontbreekt) Hierbij Extract uit het Resolutie boeck der Stadt Groningen (moderne binding)

857. Benen paard en twee verzilverde pillendoosjes, China, tweede helft 20e eeuw

Benen paard en twee verzilverde pillendoosjes, China, tweede helft 20e eeuw

784. Kelim Turkaman Eshgabath

645. (Groningana) een uitgebreid lot

Een uitgebreid lot boeken met betrekking tot Groningen stad en provincie. Onder meer: Ilja Repin. Het geheim van Rusland (uitgave Groninger Museum). [Totaal: 22].

672. (Kunst) Een lot

Een divers lot boeken met betrekking tot kunst, waaronder een aantal boeken over klokken en tapijten. [Totaal: 12].

674. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 9 Hoytema-Kalenders: 1986; 1987 (3 ex.); 1992; 2003 (4 ex). Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 9].

669. (Kunst) Een lot over Rembrandt

Een divers lot boeken over het leven en werk van Rembrandt. Vele afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Alle titels zijn geschreven in het Duits. [Totaal: 14].

614. (Literatuur) William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations (17 delen compleet)

William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with illustrations. London, New York, Toronto: Henry Frowde, Oxford University Press, z.j. [ca. 1910]. Uniform gebonden in halfleer. Rug met titelschildjes. Elk deel met vele illustraties in zwart-wit. Ca 600-700pp. per deel. 8vo (19x13 cm). Goede set.

9725 CT Groningen