966. Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw

Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw
Theepot, melkkan, suikerpot, vier kopjes, vier eierdopjes en zes schotels.

Kavelnummer en naam 966. Porseleinen servies, Kutani, Japan, eerste helft 20e eeuw
Veiling Veiling 26 sessie 2

Max. hoogte 19 cm en max. diameter 11 cm.

Conditie Redelijke conditie, enige beschadigingen.
Startbod€ 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen