825. Porselein, diverse borden en kommen, 20e eeuw

Porselein, diverse borden en kommen, 20e eeuw

Kavelnummer en naam 825. Porselein, diverse borden en kommen, 20e eeuw
Veiling Veiling 26 sessie 2

Max. diameter 26 cm.

Conditie Goede conditie, grote kom beschadigd.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen