983. Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws.

Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws. A. fotolijst in Jugendstil stijl met velours achterkant, gemerkt: Italiaans zilver. B. fotolijst met plastic achterkant, gemerkt: 925.

Kavelnummer en naam 983. Zilver/ kunststof, twee kleine fotolijsten, 20/21 eeuws.
Veiling Veiling 26 sessie 2

Hoogte A. : 10.5 cm, B.: 11 cm.

Conditie Goede conditie.
Startbod€ 10
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen