681. R. K. Driessen - Monumenta Groningana Veteris Aevi Inedita (1822/1830) + 1 andere

R. K. Driessen - Monumenta Groningana Veteris Aevi Inedita, of verzameling van onuitgegeven oude charters en stukken betreffende de provincie Groningen etc, etc. Groningen: J. Oomkens, 1822/1830. Gebonden in uitgeversband, vervaagd titelschildje op de rug. Uitvouwbare plaat achterin 1 deel. Hierbij: Mr. H. O. Feith - Werken van den Ommelander Edelman Johan Rengers van Ten Post. Groningen: A. L. Scholtens, 1853 (zeer schaars!) [Totaal: 5].

Kavelnummer en naam 681. R. K. Driessen - Monumenta Groningana Veteris Aevi Inedita (1822/1830) + 1 andere
Veiling Veiling 26 sessie 2

Max. 24x14 cm (8vo).

Conditie Redelijk. Binding iets los bij de delen van Driessen, Binding en platten los bij het boek van Feith. Voorts enkele algemene gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen