(Kunst) een lot veilingcatalogi

Een lot met 13 veilingcatalogi uit de jaren '20 en '30 van de 20e eeuw, in halflinnen map. 11 stuks van veilingen (van kunst, zilver, juwelen, aardewerk, etc.) bij Frederik Muller & Co, Doelenstraat 16-18 Amsterdam, de overige 2 van veilingen bij A. Mak, Rokin 13 te Amsterdam. Enkele gidsen met afbeeldingen en/of platen. Tekst in het Frans en Nederlands.

Kavelnummer en naam (Kunst) een lot veilingcatalogi
Veiling Veiling 26 sessie 2

Map 36x30 cm (folio).

Conditie Algemeen zeer redelijk, enkele catalogi verstevigd. Regelmatig aantekeningen in het binnenwerk. Map met sticker en tekst op de rug en gebruikssporen.
Startbod
Verkoopprijs € 30
Volgend kavel

9725 CT Groningen