Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

650. (Literatuur) Anna Blaman - Vrouw en Vriend (1949), gesigneerd + enkele andere

Anna Blaman - Vrouw en Vriend. Amsterdam, J. M. Meulenhoff, 1949. Gesigneerd door Blaman op schutblad voorin. Hierbij enkele andere boeken, voornamelijk literatuur. [Totaal: 12].

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 30 - € 50

651. G. Valette - Baren en Oudgasten. Indische Schetsen (1880) + 1 andere

G. Valette - Baren en Oudgasten. Indische Schetsen. 's-Gravenhage: Henri J. Stemberg, 1880. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. 218pp. Hierbij: Joh. van Volten - Nederland tijdens den Volksopstand tegen Spanje, 1564-1581, naar de Oorspronkelijke bescheiden. 2 delen in 1 band. Schiedam: H. A. M. Roelants, 1872. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. [Totaal: 2].

Prijsindicatie: € 60 - € 100

652. (Kunst) een lot

Een divers lot kunstboeken, waaronder enkele over modern design. Hierbij: Millard Meiss e.a. - Getijdenboek voor de Visconti. In slipcase. [Totaal: 13].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

653. (Literatuur) een lot

Een lot literatuur, o.a. van/over Simon Vestdijk en Jan Wolkers. [Totaal: 13].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

654. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 10 Hoytema-Kalenders: 1984 tot en met 1988; 1991; 1992; 1995; 2002 en 2003. Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 10].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

655. (Erotica) 12 delen uit de Eros Coop-serie

Don Perkins e.v.a. - De opwindende avonturen van Kali, Wilde avonturen, Zeven erotische minuten e.v.a. - Vianen, ECI, ca. 1980. Hardcovers, linnen met stofomslag. Ca. 150pp per deel. [Totaal: 12].

Verkocht voor: € 30

Prijsindicatie: € 60 - € 100

656. (Kunst) een lot over keramiek

Een lot boeken over keramiek, waaronder majolica. Onder meer met: Dingeman Korf - Nederlandse Majolica en Pieter Jan Tichelaar e.a. - 400 jaar Fries Aardewerk. Steengoed! [Totaal: 9].

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 70

657. (Kinderboeken) een lot

Een uitgebreid en divers lot met voornamelijk kinderboeken, onder meer van Johan Fabricius. Hierbij enkele boekenweekgeschenken. [Totaal: 22].

Prijsindicatie: € 30 - € 50

658. (Medisch) Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man + 1 andere

Prof. Dr. I. Snapper - Pseudo-Tuberculosis in Man en Ziekten van het Skelet. (Deel 1 en 2 uit de serie: Ervaringen uit de interne kliniek). Haarlem: De Erven F. Bohn, 1937/1938. Beide delen gebonden in uniform linnen. 90; 200pp. 28x22 cm (4to).

Prijsindicatie: € 40 - € 70

659. (Groningana) een lot veelal persoonlijke documenten

Een lot veelal persoonlijke documenten van een familie uit de provincie Groningen, veel uit het begin van de 19e eeuw, enkele uit de 18e eeuw. Tevens enkele documenten uit het einde van de 19e eeuw. Veel terugkerende plaatsnamen: Bedum en Usquert. o.a. Koopbrieven, Inschrijving voor de Nationale Militie, geboorteregistraties etc. Hierbij enkele gedrukte boekjes.

Verkocht voor: € 200

Prijsindicatie: € 40 - € 70

660. (Erotica) een uitgebreid lot Penthouse Comix

Een uitgebreid lot met diverse nummers van het erotische tijdschrift Penthouse Comix, veelal van rond 2000. Hierbij enkele andere tijdschriften. [Totaal: ca. 40].

Verkocht voor: € 20

Prijsindicatie: € 40 - € 70

661. (Kunst) een uitgebreid lot boeken over Rembrandt

Een uitgebreid lot boeken over Rembrandt. Vele titels over zijn werk, waaronder enkele over zijn kunst met betrekking tot de Bijbel. Hierbij enkele Rembrandt-kalenders. De meeste titels in het Nederlands. [Totaal ruim 30].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

662. (Geschiedenis) Lettres Vendeennes + 2 andere (1826/1860).

3 titels met betrekking tot geschiedenis, alle in het Frans. Losse delen uit verschillende sets (incompleet). Gebonden in halfleer.

Prijsindicatie: € 40 - € 70

663. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 6 Hoytema-Kalenders: 1986, 1987, 1992, 1995, 2002 en 2003. Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 6].

Prijsindicatie: € 30 - € 50

664. (Literatuur) Alle de Werken van Jacob Cats

J. W. Kaiser (gravures); Jacob Cats: Alle de Werken van Jacob Cats. Zwolle, De Erven J. J. Tijl, ca. 1870. Met vele staalgravures.

Prijsindicatie: € 30 - € 50

665. (Kunst) een lot over Zuidoost-Azie

Een lotje boeken over kunst in Zuidoost-Azie, waaronder een titel over keramiek in Vietnam, uitgave Museum Het Princessehof, Leeuwarden, 1993. [Totaal: 3].

Prijsindicatie: € 30 - € 50

666. (Groningana) Een lot

Een lot boeken met betrekking tot de provincie Groningen, waaronder Middag Humsterland en Emo's Labyrint. [Totaal: 6].

Prijsindicatie: € 30 - € 50

667. (Literatuur) een lot boekenweekgeschenken

Een uitgebreid lot met naoorlogse boekenweekgeschenken. Onder meer titels van Maarten 't Hart, J. M. A. Biesheuvel en Marnix Gijsen. Van enkele titels meerdere exemplaren. [Totaal ca. 30 titels].

Prijsindicatie: € 30 - € 50

668. (Literatuur/boekbanden) een lot

Een divers lot boeken, veelal op het gebied van literatuur en poezie. Een aantal boeken in een fraaie Art Nouveau/Art Deco boekband. Onder andere met titels van Guido Gezelle en A. C. W. Staring. [Totaal: 16].

Prijsindicatie: € 30 - € 50

669. (Kunst) Een lot over Rembrandt

Een divers lot boeken over het leven en werk van Rembrandt. Vele afbeeldingen in kleur en zwart-wit. Alle titels zijn geschreven in het Duits. [Totaal: 14].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

670. (Literatuur) een lot

Een uitgebreid lot literatuur, met onder andere werken van Rene Stoute en Nol Gregoor [Totaal: 21].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

671. (Socialisme) een divers lot

Een divers lot boeken met betrekking tot socialisme en psychologie. Onder meer: Erich Fromm - De Angst voor de Vrijheid en Ilja Ehrenburg - Storm. [Totaal: 14].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

672. (Kunst) Een lot

Een divers lot boeken met betrekking tot kunst, waaronder een aantal boeken over klokken en tapijten. [Totaal: 12].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

673. (Kunst) een lot over keramiek

Een divers lot boeken over keramiek, waaronder E. Neurdenburg - Oude Nederlandsche Majolica en Tegels, Delftsch Aardewerk en Dingeman Korf - Nederlandse Majolica. [Totaal: 13].

Prijsindicatie: € 40 - € 70

674. (Curiosa) Een lot Hoytema-Kalenders

Een lot met 9 Hoytema-Kalenders: 1986; 1987 (3 ex.); 1992; 2003 (4 ex). Heruitgave in facsimile van uitgeverij Schoonderbeek, Laren van de originele kalenders van Hoytema, uitgegeven aan het begin van de 20e eeuw. 12 lithografieen per kalender. [Totaal: 9].

Prijsindicatie: € 30 - € 50

9725 CT Groningen