Veiling: Veiling 26 sessie 2

Kerstserviezen, tafelzilver, boeken en curiosa

887. Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968.

Zilver, breipenhouder met clip, Schoonhoven 1968. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter i= 1968 meesterteken: H.Looren Schoonhoven.

616. (Kunst) A Ceramic Legacy of Asia's Maritime Trade

Peter Y. K. Lam e.a. - A Ceramic Legacy of Asia's Maritime Trade. Song Dynasty Guangdong Wares and other 11th to 19th century Trade Ceramics found on Tioman Island, Malaysia. Singapore, Oxford University Press, 1985. Hardcover, linnen, met stofomslag. Met vele fraaie afbeeldingen in kleur en zwart-wit.

665. (Kunst) een lot over Zuidoost-Azie

Een lotje boeken over kunst in Zuidoost-Azie, waaronder een titel over keramiek in Vietnam, uitgave Museum Het Princessehof, Leeuwarden, 1993. [Totaal: 3].

691. Tijdschriften - Autokampioen

681. R. K. Driessen - Monumenta Groningana Veteris Aevi Inedita (1822/1830) + 1 andere

R. K. Driessen - Monumenta Groningana Veteris Aevi Inedita, of verzameling van onuitgegeven oude charters en stukken betreffende de provincie Groningen etc, etc. Groningen: J. Oomkens, 1822/1830. Gebonden in uitgeversband, vervaagd titelschildje op de rug. Uitvouwbare plaat achterin 1 deel. Hierbij: Mr. H. O. Feith - Werken van den Ommelander Edelman Johan Rengers van Ten Post. Groningen: A. L. Scholtens, 1853 (zeer schaars!) [Totaal: 5].

685. (Groningana) een lot

Een divers lot boeken met betrekking tot de stad en provincie Groningen, waaronder K. ter Laan: Groninger Encyclopedie en Formsma: de Ommelander Borgen en Steenhuizen (Groninger Historische Reeks 2). [Totaal: 11].

644. (Geschiedenis) Henry Havard, Amsterdam et Venise

Henry Havard - Amsterdam et Venise. Paris: E. Plon et Cie, Imprimeurs-editeurs, 1876. Gebonden in linnen. Gestempelde platten en rug met goudopdruk. Goud-op-snee. 4vo (28x21 cm). Met 7 platen beschermd door een Japans papiertje en 124 gravures. 636pp.

775. Jajem kelim afganistan 1940

791. Tapijt India kasjmier kelim

1002. Uithangbord Vestibule, Oosterstraat Groningen

Uithangbord Vestibule, Oosterstraat Groningen

700. (Kunst) een lot H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst

Een uitgebreid lot met nummers van H. P. Bremmer (red.) - Beeldende Kunst. Utrecht: W. Scherjon. Onder meer een aantal uit vroege jaargangen. Met vele platen en afbeeldingen van kunst in zwart-wit.

699. (Geschiedenis) Een lot

Een divers lot boeken met betrekking tot geschiedenis en wetenschap. [Totaal: 18]

1011. Wollen kleed, Perzië / Iran, midden 20e eeuw

Tapijt Naein Iran bewerkt met abreisam circa 1950

1016. Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

Aardewerk vaasjes, plateelbakkerij Arnhem en Zuid Holland, ca. 1925

1019. Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925

Aardewerk kandelaar, Plateelbakkelij Ivora Gouda, ca. 1925

1021. Louis quinze stijl pilaar met stenen blad, Frankrijk 20e eeuw.

Louis quinze stijl pilaar met stenen blad, Frankrijk 20e eeuw.
Uitgevoerd met fijn fineerwerk en messing beslag.

886. Parelketting met gouden sluiting

Fraai snoer met gekweekte parels met afwisselend een 14 karaats bolletje, eindigend in een een 14 karaats gouden bol sluiting. In bijhorende cassette van Frans Brugsma Groningen.

971. Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw

Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw

809. Zilver/metaal, lot van 5 vulpotloden, rond 1900.

Zilver/metaal, lot van 5 potloden, rond 1900. Alle 5 bewerkt.

1015. Krijttekening van een naakt, Jits Bakker, 1951

Krijttekening van een naakt, Jits bakker, gedateerd 1951
Renkum, 6 juli 1937 – Wageningen, 5 juni 2014

827. Foto Martinitoren Groningen, situatie begin 20e eeuw

Foto Martinitoren Groningen en grote markt

874. Zilver, Jugendstil sauslepel in doos, ca 1910.

Zilver, Jugendstil sauslepel in doos, ca 1910. Uitgevoerd met fraaie jugendstil lijnen en vergulde bak. Gemerkt: 830 (830/1000 zilver) en V= vreemd/ buitenlands zilver.

967. Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw

Wollen tapijt, Perzië, eerste helft 20e eeuw

614. William Makepeace Thackeray - The Oxford Thackeray with Illustrations

9725 CT Groningen