501. Wit geglazuurd aardewerk beeldje "Moeder met kind", H.J. Jansen van Galen, plateelbakkerij Zuid Holland

Wit geglazuurd aardewerk beeldje , ontwerp toegeschreven aan H.J. Jansen van Galen, 1932-1933. Uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland. Gemerkt met gegoten monogram en Zuid-Holland merk.

Kavelnummer en naam 501. Wit geglazuurd aardewerk beeldje "Moeder met kind", H.J. Jansen van Galen, plateelbakkerij Zuid Holland

Hoogte 17 cm en en breedte 8,5 cm.

Conditie Goed conditie, glazuur gecraqueleerd.
Startbod
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen