Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

1. Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw

Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw. Grote kom.

2. Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw, 5 stuks

3. Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie

4. Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Drie porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

5. Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

6. Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw. Vier borden en een vaas

7. Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw. Drie sets ( totaal 6 objecten )

8. Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks

9. Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw

Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw. Twee stuks

10. Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 19e eeuw, naar Kangxi voorbeeld

Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 19e eeuw, naar Kangxi voorbeeld. 6 sets. Totaal 12 objecten.

11. Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

12. Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks

13. Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

14. Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

15. Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw

Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw. Lijst van latere datum.

16. Porseleinen bord Kangxi China 18e eeuw

Imari decor van dame in tuin met hekwerk en 2 spelende zotjes. China 18e eeuw

17. Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw

Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw

18. Bronzen beeld MAO, China , tweede helft 20e eeuw, gedateerd 1966

Bronzen beeld MAO, China , tweede helft 20e eeuw, gedateerd 1966

19. Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw

Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw

20. Benen netsukes China 20e eeuw

Benen netsukes in de vorm van Chinese wijzen. Onderzijde met signatuur.

21. Porseleinen vaas met floraal decor, China, ca. 1680, Kangxi periode

Porseleinen vaas met floraal decor, China, ca. 1680, Kangxi periode

22. Porseleinen theepotje, pompoenmodel, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen theepotje, pompoenmodel, China, ca. 1700, Kangxi periode

23. Grote porseleinen borden, China, ca. 1680, Kangxi periode

Grote porseleinen borden, China, ca. 1680, Kangxi periode

24. Porseleinen kop en schotels en twee kommen, China, 18e ( Kangxi periode ) en 19e eeuw

Porseleinen kop ( een ) en schotels ( twee )en twee kommen, China, 18e ( Kangxi periode ) en 19e eeuw totaal 5 stuks

25. Porseleinen dekselpotten China 20e/21e eeuw

Dekselpotten met decoratie van figuren. onderzijde met dubbele cirkel en 6 karaktermerk

9725 CT Groningen