Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

Catalogus downloaden

1 - Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw

Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw. Grote kom.

Verkocht voor € 100,00

Aziatica € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

2 - Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw, 5 stuks

Bekijk kavel

3 - Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie

Verkocht voor € 220,00

Aziatica € 200 - € 350 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

4 - Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode , 3 stuks

Bekijk kavel

5 - Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

Verkocht voor € 200,00

Aziatica € 300 - € 450 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

6 - Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw. Vier borden en een vaas

Bekijk kavel

7 - Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw. Drie sets ( totaal 6 objecten )

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 140 - € 200 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

8 - Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks

Verkocht voor € 140,00

Bekijk kavel

9 - Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw

Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw. Twee stuks

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

10 - Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 19e eeuw, naar Kangxi voorbeeld

Porseleinen kop en schotels, Japan, begin 19e eeuw, naar Kangxi voorbeeld. 6 sets. Totaal 12 objecten.

Aziatica € 200 - € 300 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

11 - Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

Verkocht voor € 280,00

Bekijk kavel

12 - Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks

Verkocht voor € 750,00

Aziatica € 400 - € 600 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

13 - Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Porseleinen kommen en een dekselpot, China, 18e, 19e en 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

14 - Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

Bronzen olifant, kinderspeelgoed, India, begin 20e eeuw

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 60 - € 100 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

15 - Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw

Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw. Lijst van latere datum.

Aziatica € 250 - € 350 (Startprijs: € 130,00)

Bekijk kavel

16 - Porseleinen bord Kangxi China 18e eeuw

Imari decor van dame in tuin met hekwerk en 2 spelende zotjes. China 18e eeuw

Verkocht voor € 100,00

Aziatica € 150 - € 250 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

17 - Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw

Schilderij van keizer Daoguang, China, 19e eeuw

Verkocht voor € 400,00

Bekijk kavel

18 - Bronzen beeld MAO, China , tweede helft 20e eeuw, gedateerd 1966

Bronzen beeld MAO, China , tweede helft 20e eeuw, gedateerd 1966

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 140 - € 240 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

19 - Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw

Porseleinen kommen en een vaas, Famille rose, China, begin 20e eeuw

Verkocht voor € 300,00

Bekijk kavel

20 - Benen netsukes China 20e eeuw

Benen netsukes in de vorm van Chinese wijzen. Onderzijde met signatuur.

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

21 - Porseleinen vaas met floraal decor, China, ca. 1680, Kangxi periode

Porseleinen vaas met floraal decor, China, ca. 1680, Kangxi periode

Verkocht voor € 140,00

Bekijk kavel

22 - Porseleinen theepotje, pompoenmodel, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen theepotje, pompoenmodel, China, ca. 1700, Kangxi periode

Verkocht voor € 220,00

Bekijk kavel

23 - Grote porseleinen borden, China, ca. 1680, Kangxi periode

Grote porseleinen borden, China, ca. 1680, Kangxi periode

Verkocht voor € 800,00

Aziatica € 1200 - € 1500 (Startprijs: € 600,00)

Bekijk kavel

24 - Porseleinen kop en schotels en twee kommen, China, 18e ( Kangxi periode ) en 19e eeuw

Porseleinen kop ( een ) en schotels ( twee )en twee kommen, China, 18e ( Kangxi periode ) en 19e eeuw totaal 5 stuks

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

25 - Porseleinen dekselpotten China 20e/21e eeuw

Dekselpotten met decoratie van figuren. onderzijde met dubbele cirkel en 6 karaktermerk

Verkocht voor € 250,00

Aziatica € 500 - € 800 (Startprijs: € 250,00)

Bekijk kavel