Veiling: Veiling 26 sessie 1

Aziatica en antiek

Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw

Porseleinen Imari kom, Japan 1e helft 19e eeuw. Grote kom.

Aziatica € 100 - € 200 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw

Porseleinen borden met florale decoratie, China, 18e eeuw, 5 stuks

Bekijk kavel

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw met florale decoratie

Aziatica € 200 - € 350 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode , 3 stuks

Bekijk kavel

Porseleinen bord met decor van een vogel, China, 17e eeuw, Wanli periode

Aziatica € 300 - € 450 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw

Porseleinen borden en een vaas, China 18e en 19e eeuw. Vier borden en een vaas

Bekijk kavel

Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw

Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw. Drie sets ( totaal 6 objecten )

Aziatica € 140 - € 200 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen borden, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks

Bekijk kavel

Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw

Porseleinen borden met decor van vogel in tuin, China, 19e eeuw. Twee stuks

Bekijk kavel

Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode

Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode. 6 sets. Totaal 12 objecten.

Aziatica € 400 - € 600 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

Porseleinen theepot met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw

Bekijk kavel

Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode

Porseleinen vazen met tuin decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode, twee stuks

Bekijk kavel

Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw

Miniatuur op ivoor, India, 19e eeuw. Lijst van latere datum.

Aziatica € 250 - € 350 (Startprijs: € 130,00)

Bekijk kavel

Porseleinen kommen en een schotel, Japan, 18e en 19e eeuw

Bekijk kavel

Aardewerk, Grote Satsuma vaas, Shimazu crest, Japan, ca. 1920

Bekijk kavel

Porseleinen vaas, octagonaal model, met florale decoratie, China, ca. 1700, Kangxi periode

Bekijk kavel

Porseleinen kaststel met decor van vlinders, China, 19e eeuw

Porseleinen kaststel met decor van vlinders, China, 19e eeuw, Vijf delen

Aziatica € 500 - € 700 (Startprijs: € 250,00)

Bekijk kavel

Porseleinen gemberpot met decor van bloemenvazen, China, ca. 1900

Aziatica € 80 - € 120 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode, 6 sets, totaal 12 delen

Aziatica € 240 - € 350 (Startprijs: € 120,00)

Bekijk kavel

Porseleinen gemberpot met houten voet, Nanking, China, ca. 1900

Porseleinen gemberpot met houten voet, Nanking, China, ca. 1900, Houten voet van latere datum

Aziatica € 80 - € 140 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

Bronzen beeld van Guanyin, China, midden 20e eeuw

Bekijk kavel

Bronzen vazen met decor van vogels, Japan ca. 1900, Meiji periode

Bekijk kavel

Bronzen vazen, Japan, ca. 1900, Meiji periode

Bekijk kavel

Grote bronzen tempel wierookbrander, Japan, eind 19e eeuw

Aziatica € 160 - € 260 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

Porseleinen bord met tuindecoratie, China, eind 17e eeuw, Kangxi periode

Bekijk kavel