550. Jan Hermanus Melcher Tilmes, olieverf op doek: Grachtengordel Amsterdam

Melcher Tilmes, Jan Hermanus (1847-1920) "Grachtengordel Amsterdam", gesigneerd voluit l.o, olieverf/doek.

Kavelnummer en naam 550. Jan Hermanus Melcher Tilmes, olieverf op doek: Grachtengordel Amsterdam

79 x 59 cm.

Conditie Goed.
Startbod
Verkoopprijs € 200
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen