444. Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap

Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap

Niet gesigneerd.

Kavelnummer en naam 444. Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap

31 x 18 cm.

Conditie Goede conditie
Startbod
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen